İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


"DEĞERLENDİRMEM GEREKEN PLANLARIM VAR"

Tarih 24 Haziran 2020, 23:56 Editör İskender Kordu

Amatör 1.Küme ekiplerinden Güzelcesporda teknik direktör arayışları hız kazanırken yönetimin gündemindeki ilk sırada yer alan teknik direktör Mehmet Çelik ile kulüp başkanı Tamer Canbaz biraraya geldi.

"DEĞERLENDİRMEM GEREKEN PLANLARIM VAR"

 IMG-1384

Amatör 1.Küme ekiplerinden Güzelcespor’da teknik direktör  arayışları hız kazanırken yönetimin gündemindeki ilk sırada yer alan teknik direktör Mehmet Çelik ile kulüp başkanı Tamer Canbaz biraraya geldi.

 IMG-1391

Kulüp binasında gerçekleşen zirve yaklaşık olarak 1 saat sürerken ikili arasındaki görüşmelerde oldukça sıcak diyaloglar yaşandığı öğrenildi.

IMG-1398

 Teknik  direktör Mehmet Çelik’in Canbaz’a ciddi projelerinin olduğunu belirterek yeni sezonda başarılar dilediği, Çelik’in bu sezon öncelikli profesyonel kulüp olmak üzere yeşil sahalara yeniden dönmek istediğini söylediği, Güzelcespor'un da her koşulda yanında olmaya devam edeceğini ifade ettiği kaydedildi.

IMG-1403

 Görüşme  sonrası ilk açıklama teknik direktör Mehmet Çelik’ten  geldi.

IMG-1409

 Çelik, kulüp başkanı Tamer Canbaz’ın son derece amatör ruhlu bir spor adamı olduğunu belirterek kulübe büyük bir tesis kazandırdığını, bunun büyük bir başarı olduğunu söyledi.

IMG-1416

 Çelik “Böyle bir tesisi Güzelce’ye kazandırmak büyük bir başarı. Bunda yönetim kurulundan arka plandaki kişi ve kurumlara kadar Güzelce halkının da payını unutmamak lazım. B.Çekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün’ü de böyle bir tesis kazandırdığı için tebrik ediyorum. Ben profesyonelim. Bugüne kadar her gittiğimiz yerde tesisleşmeye önem verdik. Plan ve program ile hareket  ettik. Hedeflerimizin çoğunu gerçekleştirmede de iyi tesislerde çalışmamıza bağlıyorum. Bugün Güzelce’nin tesisleri bölge için önemli bir istihdam sağlamaktadır. Kulüplerin tesisleşmesinin yanında da darboğazdan çıkmasının en önemli yolu da altyapıya yatırım yapmaktır. Bölgeden Türk futboluna kazandırılmış çok sayıda Süper Ligde oynamış, Milli Takımda forma giymiş yetenekler çıktığını unutmamak lazım. Altyapıda kulübün tesislerine uygun inanmış, donanımlı antrenörlerin bu tesiste çok büyük yetenekler yetiştireceğine inanıyorum. A takım bazında da görev yapacak antrenör bilgili, donanımlı, erdemli, paylaşmasını bilen, altyapı hocalarıyla uyumlu, koordinasyona önem veren, yönetime saygılı, herşeyin kendi olmadığını bilen, lider bir kişilikli biri olması Güzelcespor ve tesisler için de anlamlı. Bu açıklamadan sonra benim Güzelcespor’dan gelen teklifi seve seve kabul edeceğimi  herkes bilir. Ancak ben bir profesyonelim. Önümüzdeki pandemi sürecinde değerlendirmem gereken planlarım var. Bugün bu konuyla ilgili akıllarda sorulara cevap olması için, İstanbul Amatör’den sevgili İskender Kordu’ya duyduğum saygıdan dolayı gelişmelerin sonucunu paylaşmak için buradayım. Güzelcespor büyük bir camia. Gençlere çok önem veriyor. Kendilerine gelecek sezonda büyük başarılar diliyorum. Şunu  da belirtmek isterim: Güzelcespor’un Tamer Canbaz gibi bir şansı var. Sporculara kendi ailesi gibi bakan, Selim Pazarlı gibi mütevazi, alçak gönüllü, Güzelceli bir değere sahip.” Şeklinde konuştu.

Haber: İskender KORDU

Bu haber 1521 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

1.AMATÖR KÜME

FK 1864 DEMİRE EMANET

FK 1864 DEMİRE EMANET Amatör 1.Küme ekiplerinden FK 1864te teknik direktörlük görevine Ersan Demir getirildi.

OĞUZHAN CELEP FK 1864TE

OĞUZHAN CELEP FK 1864TE Amatör 1.Küme ekiplerinden FK 1864 dış transferde bombayı patlattı.


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi