İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


ADIMLARIMIZI DAHA SAĞLAM ATACAĞIZ

ADIMLARIMIZI DAHA SAĞLAM ATACAĞIZ

Tarih 04 Haziran 2020, 09:33 Editör İskender Kordu

Güzelcespor Basın Sözcüsü Bayram Günaydan flaş açıklamalar. Günay, uzun süren sessizliğini bozarak Güzelcesporla ilgili merak edilen tüm soruları samimiyetle yanıtlandırdı. Günay, bu sezon yeniden yapılanacaklarını, genç ve koşan bir takım kuracaklarını söyledi.

“ADIMLARIMIZI DAHA SAĞLAM ATACAĞIZ”

 

Güzelcespor Basın Sözcüsü  Bayram Günay’dan flaş açıklamalar. Günay, uzun süren  sessizliğini bozarak  Güzelcespor’la  ilgili merak edilen tüm soruları samimiyetle  yanıtlandırdı.  Günay, bu sezon yeniden yapılanacaklarını, genç ve  koşan bir takım kuracaklarını söyledi.

IMG_0226.JPG 

“SELİM PAZARLI GÜZELCE’NİN KENDİ ÇOCUĞU”

Günay ilk olarak ismi yeni sezonda da teknik direktör adayları arasında  ismi geçen Selim Pazarlı  konusunda net konuştu. Günay  “Kendisiyle yapmış olduğum görüşmede işlerinin yoğunluğundan dolayı  görevinden  affını istedi. ‘Her zaman yanınızdayım’  dedi.  Zaten  Selim Pazarlı Güzelcespor’dan başka bir yerde çalışmaz. Güzelce’nin kendi çocuğu. Güzelce’yi çok seviyor. Kendisi her zaman yönetimin kurulunun ve takımın yanında olduğunu söyledi.”  İfadesini kullandı.

“ACEMİLİK DÖNEMİMİZE DENK GELDİ”

Geçtiğimiz sezonun bir değerlendirmesini yapan  Günay  “Geçen sene bizim acemilik dönemimize  denk geldi. Tabi bu sene daha  tecrübe kazandık. Ona göre adımlarımızı  daha dikkatli atıyoruz. Geçen  sene  benim de hatalarım oldu. Yönetimdeki arkadaşların da hataları oldu. Bu  sene kazandığımız tecrübelerle adımlarımızı daha sağlam atacağız. Bu sene  daha farklı  olacak. Bu sene taraftarlarımızı  da üzmeyeceğimi ümit ediyorum. Bu sene  başarılı olmak istiyoruz.” Şeklinde konuştu.

“HEDEFİ OLAN BİR HOCA İSTİYORUZ”

Aradıkları teknik direktör kriterini  açıklayan Günay “Hedefi olan bir hoca istiyoruz. Düzgün olacak.  Güzelce’ye yakışan bir isim olacak. Hocamızın belirlediği mevkilere transfer yapmak istiyoruz. Mümkün olduğunca takımı gençleştireceğiz. Genç ve  koşan bir takım yapmasını isteyeceğiz hocadan.” Dedi.

Haber: İskender KORDU

Bu haber 1795 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

1.AMATÖR KÜME

KİVARTTAN BURAYA KADAR

KİVARTTAN BURAYA KADAR Kivart Yapı Mimarlık AŞden flaş karar çıktı. Yönetim kurulu başkanlığını Korkut Tekinin yaptığı Kivart Yapı Mimarlı...

USLUDAN ÇANAKÇAYA KUZU ÇEVİRME

USLUDAN ÇANAKÇAYA KUZU ÇEVİRME Çanakça Mahalle Muhtarı Recai Uslu, pandemi nedeniyle 8.haftada yarıda kalan ligde Federasyon kararıyla 1.Amatöre y...


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi