İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


BİR KARAR ALINMAMIŞTIR

BİR KARAR ALINMAMIŞTIR

Tarih 04 Mayıs 2020, 10:09 Editör İskender Kordu

İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanı Ali Düşmezden liglerin başlama tarihi ile ilgili resmi bir açıklama geldi.

“BİR KARAR ALINMAMIŞTIR”

 

İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkanı Ali  Düşmez’den liglerin başlama tarihi  ile  ilgili resmi bir açıklama geldi. 

 

Düşmez şu an için  alınan bir karar olmadığını, son kararı Federasyonun vereceğini söyledi. Düşmez “Değerli Arkadaşlar. Gençlik ve Spor Bakanı sayın Dr. M. Muharrem Kasapoğlu,  Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Başkanı Nihat Özdemir, TFF 1. Lig Kulüpler Birliği Başkanı, 2. ve 3. Lig Kulüpler Birliği Başkanı, TFF 1. Lig, TFF 2. Lig ve TFF 3. Lig ekiplerinin aralarında belirledikleri kulüp başkanları ile TASKK Genel Başkanı video konferans aracılığıyla bir araya geldi.   Görüşmede bu sürecin tüm dünyayı etkilediği gibi, sporu da etkilediğinden bahisle Sağlık Bakanlığı, Sağlık Bilim Kurulu tarafından yapılacak Pandeminin  bitmesi açıklaması sonrasında TFF tarafından tüm ligler ile ilgili yeniden çalışma yapılarak kamuoyu ile paylaşılacaktır. Şu anda liglerin durumu ile ilgili bir karar alınmamıştır. Resmi bir karar  olursa sizlere bildirilecektir. Bir kısım sosyal medyada yayınlanan açıklamalar bilgi kirliliğine sebep olmakta, bu nedenle resmi açıklamalar dışında başka kaynaklardan yapılan açıklamalara itibar edilememesini özellikle rica ederim.” Dedi.

Bu haber 2549 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

AKTÜEL

BU BÜTÇE NEREYE GİTTİ?

BU BÜTÇE NEREYE GİTTİ? Avcılar Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneği geniş katılımlı bir toplantı yaparak Avcılar Belediye Başkanı T...

ERENİN YARDIMCISI KARLANKUŞ

ERENİN YARDIMCISI KARLANKUŞ Amatör 1.Küme ekiplerinden Ormanlısporda teknik direktör İbrahim Erenin yardımcılığına Mehmet Ali Karlankuş getiril...


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi