İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


TÜRK FUTBOLUNUN ACI KAYBI

TÜRK FUTBOLUNUN ACI KAYBI

Tarih 30 Mart 2020, 18:29 Editör İskender Kordu

İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Karaman 4 günden beri Koronavirüse karşı sürdürdüğü mücadeleyi kaybetti.

TÜRK FUTBOLUNUN ACI KAYBI

 

İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Karaman 4 günden beri Koronavirüs’e karşı sürdürdüğü mücadeleyi kaybetti.

 

Daha önce Ayazağaspor kulübünde yıllarca kulüp başkanlığı yapan, Sarıyer yönetiminde yer alan, son olarak da İASKF Genel Başkan Yardımcılığı görevini yürüten sevilen futbol adamı 4 günden beri Okmeydanı Araştırma Hastanesi’nde sürdürdüğü yaşam mücadelesine yenik düştü. Karaman’ın vefatı başta amatör futbol dünyası olmak üzere Türk futbol dünyasında büyük bir üzüntü yarattı. Merhuma Allah’tan rahmet, başta acılı ailesi olmak üzere tüm spor camiasına sabır ve başsağlığı diliyoruz.

AMATÖRÜN GÜLEN YÜZÜNÜ KAYBETTİK

Editörün notu: Ahmet Karaman’ı amatör futbol dünyası  içinde olup da  tanımayan yoktur. Bizler gazeteci olduğumuz için kendisini daha da yakından tanıma şansımız oldu. İlk tanıdığımızda Ayazağaspor Kulüp Başkanı olarak çıktı karşımıza Ahmet Karaman. Uzun yıllar emek verdiği Ayazağaspor’u 3.Lige de taşımıştı aynı zamanda. Sadece Ayazağaspor’un değil amatör futbol camiasında da sadece bir başkan, yönetici olarak değil bir baba olarak anılırdı her zaman. Ayazağaspor’dan koptuktan sonra futbola bir süre Sarıyer’de daha sonra da İASKF’de genel başkan yardımcısı olarak hizmet verdi amatör kulüplere. Her zaman pozitif ve güler yüzlü yaklaşırdı insanlara. Ve kendisine de çok yakın hissederdiniz daha ilk tanıştığınızda. Kendisiyle yaklaşık olarak 25  yıldan beri süren gazeteci- yönetici ilişkimizde her zaman basın mensuplarını koruyan, onlara haber konusunda her zaman destek veren, hiçbir zaman da kırmamaya özen gösteren bir kişi olarak tanıdık kendisini. Bugün aldığımız ölüm haberi ise sanki çok yakın bir akrabamızı kaybetmiş hissi yarattı bizde. Aramızdaki manevi bağ her zaman güçlü olduğu için onu bir kulüp başkanı, İASKF Genel Başkan Yardımcısından daha çok yakın bir dost, arkadaş ve sırdaş olarak görüyorduk her zaman. Spora olan hizmetlerini de hiçbir zaman unutmayacağız. Türk futbolundan bir Ahmet Karaman geçti. Türk futbolu bir neferini, bizler de bir ağabeyimizi kaybettik. Bizde bir hakkı  varsa da hakkımızı  da sonuna kadar helal ediyoruz. Allah mekanını cennet eylesin. Seni hiçbir zaman unutmayacağız. Kalbimizin en güzel yerinde her zaman yaşayacaksın Ahmet Karaman. Yerin hiçbir zaman dolmayacak.

Bu haber 1816 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

AKTÜEL

RAHAT BIRAKMIYORLAR

RAHAT BIRAKMIYORLAR Son olarak Medicell İstanbul Mimarobada yeni ismiyle de Yükselen Mimarobasporda yönetici olarak altyapılarda görev...

SIRA TASLAĞA GELDİ

SIRA TASLAĞA GELDİ İstanbul Futbol İl Temsilciliği, taban birlikleriyle biraraya gelerek salgın nedeniyle yarıda kalan ligler konus...


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi