İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


BENİM VAZİFEM BİTTİ

BENİM VAZİFEM BİTTİ

Tarih 26 Şubat 2020, 15:11 Editör İskender Kordu

Güzelcesporda büyük bir mucizeye imza atarak son sırada aldığı Güzelcesporu ligde tutan Selim Pazarlıdan mütevazi açıklamalar geldi. Pazarlı, Güzelcespordaki vazifesinin bittiğini, yönetim kurulunun yeni sezonda gereğini yapacağını söyledi.

“BENİM VAZİFEM BİTTİ”

 

Güzelcespor’da büyük bir mucizeye imza atarak son sırada aldığı Güzelcespor’u ligde tutan Selim Pazarlı’dan mütevazi açıklamalar geldi. Pazarlı, Güzelcespor’daki vazifesinin bittiğini, yönetim kurulunun yeni sezonda gereğini yapacağını söyledi.

 

“BİZ NORMAL BİR VATANDAŞIZ”

Pazarlı kendisi için Güzelce’de yapılan ‘İmparator’ yakıştırmaları için de “Öyle bir iddiamız yok. O  işlerde bizim bezimiz yok. Biz normal bir vatandaşız. Benim vazifem bitti. Takım kümede kaldı. Artık arkadaşlar yeni baştan gereğini yapacaklar.” Diye konuştu. Güzelcespor’daki görevinin manevi olduğunu dile getiren Pazarlı “Biz Güzelceli  değil miyiz? Sonradan olma değiliz. Anadan doğma. Bu kulübün her kademesinde görev yapan insan nasıl olabilir? Bizim işimiz bu. Biz dedik Güzelceli’yiz. Bu kadar basit.” Dedi.

Bu haber 5565 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

1.AMATÖR KÜME

MEHMET YILMAZ RESMEN GÜMÜŞYAKADA

MEHMET YILMAZ RESMEN GÜMÜŞYAKADA Amatör 1.Küme ekiplerinden Gümüşyakaspor yeni sezon öncesi bombaları patlatmaya devam ediyor.

CAHİT ERGÜN GÜMÜŞYAKADA

CAHİT ERGÜN GÜMÜŞYAKADA Amatör 1.Küme ekiplerinden Gümüşyaka transferde hız kesmiyor.


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi