İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


SİNOP YÖNETİMİNDEN TOPLANTI

SİNOP YÖNETİMİNDEN TOPLANTI

Tarih 14 Kasım 2019, 09:43 Editör İskender Kordu

Süper Amatör Küme ekiplerinden İstanbul Sinopta yönetim kurulu futbol takımının son durumunu konuşmak için toplantıda bir araya geldi.

SİNOP YÖNETİMİNDEN TOPLANTI

 

Süper Amatör Küme ekiplerinden İstanbul Sinop’ta yönetim kurulu futbol  takımının son durumunu konuşmak için toplantıda bir araya geldi.

 

Kulüp binasında gerçekleşen toplantıda futbol takımının yanısıra gündeme dair konular masaya yatırıldı. Başkan vekili Şenol Ercan’ın başkanlık yaptığı toplantıda ilk olarak altyapıdan sorumlu yönetim kurulu üyesi Dr. Metin Arslan altyapı ile ilgili sunum yaptı. A takım konusunda da genel kaptan Mehmet Sunay söz alarak takımın son durumu hakkında bilgilendirme yaptı. Yönetim kurulu üyesi Şaban Öztürk’ün  de kulübün mali ve finansal  durumu hakkında diğer yönetim kurulu üyelerine bilgilendirdiği kaydedildi. Başkan Yardımcısı Nazım Demiray ve yönetim  kurulu üyesi Fatih Şahin’in de fikir ve önerileriyle  katkıda bulunduğu toplantıya kulüp başkanı Rafet Orhan ve bazı yönetim kurulu üyelerinin izinli olarak katılmadıkları kaydedildi.

Bu haber 595 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

SÜPER AMATÖR KÜME

KANARYADA AKTAŞ DEVRİ KAPANDI

KANARYADA AKTAŞ DEVRİ KAPANDI Süper Amatör Küme ekiplerinden Kanaryasporda 4 yıldan beri süren Adem Aktaş dönemi resmen kapandı.

EMEKLERİMİZİN KARŞILIĞINI ALMAK İSTİYORUZ

EMEKLERİMİZİN KARŞILIĞINI ALMAK İSTİYORUZ Bakırköyspor Kulüp Başkanı Emre Erzurumluoğlu Federasyonun alacağı karara güvendiklerini söyledi.


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi