İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


GÜZELCESPORA İHTİYAÇ VAR

GÜZELCESPORA İHTİYAÇ VAR

Tarih 06 Kasım 2019, 00:56 Editör İskender Kordu

Güzelcespor Yönetim Kurulu Üyesi Recep Erol kulüpte son günlerde yaşanan gelişmeler üzerine uzun süren sessizliğini bozdu. Erol, Güzelcesporu sadece futbolla bağdaştırmanın doğru olmayacağını, Güzelcesporun Güzelce için çok önemli bir değer olduğunu söyledi.

“GÜZELCESPOR’A İHTİYAÇ VAR”

 IMG-4384

Güzelcespor Yönetim Kurulu  Üyesi Recep Erol kulüpte son günlerde yaşanan gelişmeler üzerine uzun süren sessizliğini bozdu. Erol, Güzelcespor’u sadece futbolla bağdaştırmanın doğru olmayacağını, Güzelcespor’un  Güzelce için çok önemli bir değer olduğunu  söyledi.

 IMG-4392

“GÜZELCESPOR, GÜZELCELİLER’İN VAZGEÇİLMEZİDİR”

 Erol “Güzelcespor köklü bir camiadır. Güzelcespor sadece futbolla, sporla ilişkilendirmek doğru olmaz. Güzelce halkı Güzelcespor’da vücut buluyor. Güzelcespor’u canlı bir organizmaya benzetirsek orada sosyal  hayatın devamı için Güzelcespor’a ihtiyaç var. Burada spor alanlarındaki başarıdan ziyade Güzelce’ye katkıları, Gzüelce halkına verdiği imkanlar ve değer çok fazla. Benim gözümde Güzelcespor Güzelceliler’in vazgeçilmezidir. Ve her kesimden insanı buluşturan kamusal alan niteliğinde bir yere benzetiyorum. Tabi ki sezona iddialı başlanınca beklentiler  de yüksek oluyor.

IMG-4399

Bugün bu yüksek beklentilerden dolayı başkanı eleştirebiliyorlar. Başarısızlığı eleştirebiliyorlar. Geçtiğimiz gün birkaç arkadaşının başkanla ilgili söylemlerini sosyal medyadan gördüm. Çok aralarına girmek istemiyorum. Akrabalık bağı olan kişiler. Ama şunu net olarak söylemek gerekir: Tamer Beyin siyasi görüşlerine bakanlar maalesef onun kulüpte siyaseti hiçbir zaman ön plana çıkarmadığını göremiyorlar. Başkan siyaset yapıyor diyenler ödül verilirken, plaket verilirken başkanın yanıbaşında yer alıyorlar. Tabi ki her zaman gelsinler., destek olsunlar ama kendi özgür iradeleriyle karar versinler.” İfadesini kullandı.

 IMG-4395

“GÜZELCE HAK ETTİĞİ YERE GELECEKTİR”

Teknik direktör değişikliğine de değinen Erol “En son olarak antrenörle ilgili yine yönetim kurulu Güzelce  köyünün  değerlerinden Selim Pazarlı  ile anlaşmayı uygun görmüştür. Selim ağabey kulübün yetiştirdiği nadide insanlardan bir tanesi. İkinci yarının çok farklı olacağını düşünüyorum. Güzelce hak ettiği yere gelecektir.” Dedi.

Haber: İskender KORDU

Bu haber 471 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

1.AMATÖR KÜME

GÜZELCEDE OPERASYON

GÜZELCEDE OPERASYON Amatör 1.Küme ekiplerinden Güzelcespor yeni sezon öncesi büyük bir operasyon için kolları sıvadı.

GÜZELCEDE PAZARLI SESLERİ

GÜZELCEDE PAZARLI SESLERİ Amatör 1.Küme ekiplerinden Güzelcesporda yönetimin yeni sezonda da teknik direktör Selim Pazarlı ile yola devam ...


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi