İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


ARTIK AİLE OLMA ZAMANI GELDİ

ARTIK AİLE OLMA ZAMANI GELDİ

Tarih 08 Temmuz 2019, 10:03 Editör İskender Kordu

B.Çekmece Tepecikspor 2.Başkanı Temel Eyüboğlu B.Çekmece ilçesinde bulunan amatör spor kulüp başkanları, yöneticileri ve antrenörleriyle biraraya gelerek 2019- 2020 sezonunda uygulayacakları yol haritasını paylaştı. Amatör kulüplere altyapılarda işbirliği teklifi yapan Eyüboğlu kulüp yönetimlerinden birlikte hareket etmek için destek istedi.

“ARTIK AİLE OLMA ZAMANI GELDİ”

 IMG-7121-Kopya

B.Çekmece Tepecikspor 2.Başkanı Temel Eyüboğlu B.Çekmece ilçesinde bulunan amatör spor kulüp başkanları, yöneticileri ve antrenörleriyle biraraya gelerek 2019- 2020 sezonunda uygulayacakları yol haritasını paylaştı. Amatör kulüplere altyapılarda işbirliği teklifi yapan Eyüboğlu kulüp yönetimlerinden birlikte hareket etmek için destek istedi.

IMG-7077

 

 IMG-7070

EYÜBOĞLU:BUGÜN BİR İLKİ YAPTIK

Büyük bir katılımın gerçekleştiği kahvaltılı toplantıda açılış konuşmasını B.Çekmece Tepecikspor 2.Başkanı Temel Eyüboğlu yaptı. Eyüboğlu katılımlarından dolayı kulüp başkanlarına, yöneticilerine, antrenörlerine ve basın mensuplarına teşekkür ederek konuşmasınabaşladı.

IMG-7083

Eyüboğlu “B.Çekmece ilçemizin amatör spor kulüp başkanlarına, yönetici arkadaşlara, hocalarımıza ve değerli basın mensuplarına  katılımlarınızdan  dolayı ayrı  ayrı teşekkür ediyorum. Bugünkü toplantıda sizlerin hem  düşüncelerinizden hem de fikirlerinizden yararlanmak,  ortak bir yol haritası çizmek istiyoruz. B.Çekmece ilçemize daha  iyi  hizmet etmek için bugün biraraya geldik. Bugün kahvaltımıza katılım gösteren herkese hem kulübüm adına hem de şahsım adına teşekkür  ederim. Biz bugün bir ilki yaptık. 18 yıldan  beri bu işin içinde olan bir başkan olarak sizlerle bu birlikteliği ve aileyi yapamadık maalesef. Artık aile olma zamanı geldi. Bundan sonraki toplantılarımızı da Kumburgaz’da, Celaliye’de ve Güzelce’de ilçemizin güzide kulüplerinin tesislerinde yapacağız. Çünkü kaynaşmamız  lazım. Hepimiz cebimizden para harcıyoruz. Bir şey yapma çabası içindeyiz. Demek ki büyük hata bizde. Biz yanımızdakileri göremedik. Burada  en büyük suç bizde. Burada bir ilki gerçekleştirerek B.Çekmece ilçesinde futboldan, voleybola, basketboldan güreşe sporu canlandırmalıyız. Bunu  da beraber yapmamız lazım.” İfadesini kullandı.

CANBAZ: GELECEK AÇISINDAN ÖNEMLİ

Güzelcespor Kulüp Başkanı  Tamer Canbaz B.Çekmece Tepecikspor 2.Başkanı Temel Eyüboğlu’na böyle bir organizasyonda amatör spor kulüplerini biraraya getirdiği için teşekkür etti. Canbaz “Yıllar sonra böyle bir kahvaltıda biraraya gelmek çok önemli. Gelecek açısından önemli. 2009’da kulüpler birliği kuruldu ama işler hale getiremedik. Bizler de B.Çekmece’de profesyonel ve amatör spor kulüplerini Destekleme Derneği olarak yeni bir dernek düşünüyoruz. Ki önerilerimizi dikkate alsınlar. B.Çekmece Tepecikspor yönetimine bir tavsiyem de gidecekleri her deplasmana amatör bir spor kulübümüzün başkanını  ya da yöneticisini davet ederek bu birlikteliği daha da sağlamlaştırabilirler.” Şeklinde konuştu.  

KORKMAZ: ELİMİZDEN GELEN DESTEĞİ VERİRİZ

B.Çekmece Mimarsinanspor Kulüp Başkanı Barbaros Korkmaz da söz alarak ellerinde iyi oyuncular olduğunu, kimsenin de gelip ilgilenmediğini söyledi.

Korkmaz  “Elimizde iyi oyuncular var. Kimse gelip ilgilenmedi. Sıkıntı bu. Bir ekip oluşturularak burada amatörlerin maçları yakından takip ettirilerek yetenekli gençler yakından izleyebilirler. Tepecik burada ayağımızın dibinde. Bunlar yapılırsa bizim çocuklarımız için  de Tepecik bir hedef haline gelir. Buradan da bir tane çıkarsa devamı  gelir. Bir tane örnek olursa  diğer çocuklar da daha  hevesli çalışmaya başlarlar. Bunların olması lazım. Gelip seyretsinler ki biz de elimizden gelen desteği veririz. Sıkıntı yok.” Dedi.

 IMG-7087

BAYCAN: ÇOK GÜZEL ŞEYLER OLACAĞINA İNANIYORUM

B.Çekmece Belediyespor Kulüp Başkanı Yusuf Baycan da yaptığı konuşmada çocuklara  destek olmak amacıyla ne gerekiyorsa yapmaya hazır olduklarını söyledi. Baycan “Birlikte olursak  çok güzel şeylerin olacağına inanıyorum.” Dedi.

IMG-7093

ÖZTÜRK: MAÇLARI SEYRETSİNLER

Celaliyespor Kulüp Başkanı Tayfun Öztürk de yaptığı konuşmada “Bir ekip oluşturularak bölgemizdeki maçları seyretsinler. Çocuklar başka yere gitmek zorunda kalmasınlar.” Şeklinde konuştu.

EROL: TOPLANTILAR YAYGINLAŞTIRILMALI

Güzelcespor Yönetim Kurulu Üyesi Recep Erol da yaptığı konuşmada Türkiye’de bir Altınordu gerçeği olduğunu  belirterek B.Çekmece  Tepecikspor’un da  amatörlerle birlikte elele  vererek yeni bir Altınordu yaratabileceğini söyledi.

IMG-7094

 Erol  “Her spor kulübümüzün tesislerinde bu toplantılar yaygınlaştırılırsa o arkadaşlar için de daha iyi olacak. Bu şekilde spor kulüplerimizin eksiklerini de daha iyi görebiliriz. Ayrıca  toplantıyı  düzenleyen arkadaşlara da teşekkür  ediyorum.” İfadesini kullandı

ALTINTAŞ: ÜRETEN KULÜPLER OLMALIYIZ

Yeni dönemde B.Çekmece  Tepecikspor’un yönetimine  girmesine kesin  gözüyle bakılan B.Çekmece Belediyesi eski Meclis Üyesi Fahrettin Altıntaş da yaptığı açıklamada sporcuların yetiştirilmesi için  uygun koşulların yaratılması gerektiğini söyledi.

IMG-7097

 Altıntaş “Üreten kulüpler olmalıyız kavga eden  değil. İnşallah önümüzdeki sene güzel  bir işbirliğiyle bunu başararak gençlerimizin  de önünü açmış oluruz.” Şeklinde konuştu.

DEMİR: GENÇLERE DESTEK OLACAĞIZ

Gençobaspor Kulüp Başkanı Engin Demir B.Çekmece Tepecikspor’un yaptığı bu organizasyonun çok değerli  olduğunu, gençlere verilen her desteğin anlamlı olduğunu  söyledi.

IMG-7099

Demir, kulüp olarak da her zaman gençlerin yanında olduklarını, sonuna kadar da destekçisi olmaya devam edeceklerini sözlerine ekledi. IMG-7100

KAPUCUOĞLU: GEÇ KALINMIŞ BİRŞEY

İstanbul Jenerikspor Kulüp Başkanı Murat Kapucuoğlu da yaptığı konuşmada “Geç kalınmış bir şey. Gençler için bir şey yapılacaksa beraber yürümemiz lazım.” İfadesini kullandı.

KAYA: GENÇLER İÇİN ÇOK FAYDALI BİR ÇALIŞMA

Medicell İstanbul Mimarobaspor Altyapı Teknik Sorumlusu Yusuf  Kaya  da yaptığı konuşmada “B.Çekmece’deki gençler için çok faydalı bir çalışma olacak diye düşünüyorum.” Dedi.

 

IMG-7107

KAYA:TEMEL EYÜBOĞLU’NA TEŞEKKÜR EDİYORUZ

Fahrettin Altıntaş gibi yeni  dönemde B.Çekmece Tepecikspor’un yeni yönetiminde olmasına kesin gözüyle bakılan  isimlerden biri olan Hüseyin Kaya  da konuşmasında “Kulüp başkanlarına çok görev düşüyor. Her antrenmandan sonra sporcuların beslenmesinden,  dinlenmesine kadar herşeyine dikkat etmeliyiz. Yoksa yaptığımız şey spor olmaktan çıkar. Temel Başkan  da sağolsun böyle güzel bir günde bizi biraraya topladı. Emeği geçen herkese teşekkür  ediyorum.” İfadesini kullandı.

IMG-7110

B.Çekmece Tepecikspor  Altyapı Sorumlusu Hayrettin Abali “Bu konuştuklarımızın hepsini çok iyi algılamalıyız. Biz sporcu ararken hep dışarıdaki takımlardan gelen oyuncular  arasından seçme yapıyoruz. Bu sezondan itibaren biz de örnek bir kulüp haline gelerek Tepecikspor’u daha iyi yerlere taşıyacağız.” Diye konuştu.

Haber: İskender KORDU

 

 

.

 

 

Bu haber 381 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

AKTÜEL

RAHAT BIRAKMIYORLAR

RAHAT BIRAKMIYORLAR Son olarak Medicell İstanbul Mimarobada yeni ismiyle de Yükselen Mimarobasporda yönetici olarak altyapılarda görev...

SIRA TASLAĞA GELDİ

SIRA TASLAĞA GELDİ İstanbul Futbol İl Temsilciliği, taban birlikleriyle biraraya gelerek salgın nedeniyle yarıda kalan ligler konus...


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi