İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


YENİ BİR SAYFA AÇACAĞIZ

YENİ BİR SAYFA AÇACAĞIZ

Tarih 02 Temmuz 2019, 11:54 Editör İskender Kordu

B.Çekmece Tepecikspor Başkan Vekili Temel Eyüboğlu 2019- 2020 sezonunda yeni bir sayfa açacaklarını belirterek yeni sezonda B.Çekmece Tepecik AŞ yerine B.Çekmece Tepecikspor Kulübü Derneği olarak mücadele edeceklerini söyledi.

“YENİ BİR SAYFA AÇACAĞIZ”

 

B.Çekmece Tepecikspor Başkan Vekili Temel Eyüboğlu 2019- 2020 sezonunda yeni bir sayfa açacaklarını belirterek yeni sezonda B.Çekmece  Tepecik AŞ yerine B.Çekmece Tepecikspor Kulübü Derneği olarak mücadele edeceklerini söyledi.

 IMG-6855

“YENİ BİR YAPILANMA İÇİNDE OLACAĞIZ”

Yeni bir yapılanma içine girdiklerini, bu yapılanmada B.Çekmece’de bulunan amatör spor kulüplerinin başkanlarını da yönetime alarak yeni bir yüzle halkın önüne çıkacaklarını ifade eden Eyüboğlu “2019- 2020 sezonunda B.Çekmece Tepecikspor olarak yeni bir sayfa açacağız. Yeni bir yapılanma içinde olacağız. Tabi ki uzun yıllardan beri Türk futboluna hizmet ederek B.Çekmece ilçemizi profesyonel anlamda temsil etme gururu yaşıyoruz. Tabi mücadele etmeden başarıya ulaşmak çok zor. Tabi ki geçen sene de zor bir süreçten geçerek takımımızı ligde tutma başarısı gösterdik. Burada 2018- 19 sezonunda emeği geçen malzemecisinden tüm ekibine futbolcu kardeşlerimizden hocalarımıza, başkanına  kadar bizimle beraber olup o heyecanı yaşayan herkese teşekkür ediyorum. Tabi bizim gibi uzun yıllardan beri Türk futboluna hizmet eden bir başkan olarak o durumlarda olmamız hiç iç açıcı değildi. Ama tabi ki profesyonel anlamda her şartlara açık olmamış lazım. Biz artık geriye dönük hiçbirşeyi konuşmak istemiyoruz.” Diye konuştu.

IMG-6861-Kopya

“YUKARIYA OYNAYAN BİR TAKIM YAPACAĞIZ”

Hafta sonuna kadar yeni çalışacakları teknik direktörü belirleyerek iç ve dış transfer için düğmeye basacaklarını  açıklayan Eyüboğlu şöyle dedi “2019- 2020 sezonunda hedefleri olan B.Çekmece Tepecikspor’u liginde yukarıya oynayan bir takım yapacağız. Bugün itibariyle B.Çekmece Tepecikspor’un hafta sonuna kadar yeni sezonda çalışacağı hocayı belirleyeceğiz. Onun şu anda görüşmelerini yapıyoruz. 4-5 tane isim var. Onların içinde bize en uygun olanı karar vereceğiz. Tabi bu süreçte belediye başkanımız Dr. Sayın Hasan Akgün’le bu hafta arasında bir randevu talep edeceğim. Bu görüşme neticesinden sonra B.Çekmece ilçemizi en iyi şekilde temsil etmek için iyi bir takım kurup yolumuza devam edeceğiz. Bilindiği gibi AŞ olan kulübümüz 2019- 20 sezonunda B.Çekmece Tepecikspor Kulübü Derneği olarak komple B.Çekmece’yi kapsayacak şekilde yeni ismiyle tüm halkımızı kucaklayacağız. Ondan sonra yeni bir yönetim, yapıp yönetimi çoğaltıp tek kişi değil çok kişi ile yolumuza devam edeceğiz. Tabi teknik ekiple anlaştıktan sonra en kısa zamanda iç transferi ve dış transferi hocamızın raporları doğrultusunda yapacağız.” İfadesini kullandı.

“ARTIK BİRLİK BERABERLİK ZAMANI”

B.Çekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün’ün desteğini arkalarına alarak yollarına devam  edeceklerini ifade eden Eyüboğlu 5 yıl içinde B.Çemkece Tepecikspor’u profesyonel anlamda daha iyi noktalara taşıyacaklarını ifade ederek “Bizim her zaman büyüğümüz olan belediye başkanımız Dr. Hasan Akgün’ün destekleriyle yolumuza iyi bir şekilde devam edeceğiz. Artık yeni bir başlangıç yeni bir sayfa açıp B.Çekmece ilçemizin profesyonel anlamda 5 yılda hedefleri her zaman yukarıda olan bir B.Çekmece Tepecikspor yapacağız. Markalaşma yolunda ilerliyoruz. Bugüne kadar B.Çekmece Tepecikspor’un 2000 yılından bugüne kadar emeği geçen yöneticilere, başkanlara, kulüp çalışanlarına, taraftarlarımıza, futbolcularımıza  kadar herkese çok çok teşekkür ediyorum. Artık birlik, beraberlik zamanı. Şu anki ekonomik şartlardan dolayı tabi ki sıkıntılarımız var ama bu Tepecikspor’u da yaşatmamız lazım.

IMG-6863

“DR. AKGÜN VE İMAMOĞLU’NU TEBRİK EDİYORUM”

İstanbul’un 9 aydan beri bir seçim sürecinden geçtiğini, hem 6. Kez arka arkaya belediye başkanlığına seçilen Dr. Hasan Akgün’ü hem de İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı olan Ekrem İmamoğlu’nu kutladığını ifade eden Eyüboğlu şunları söyledi “Tabi ki bildiğiniz gibi 9 aydan beri bir seçim sürecinden geçtik. İlk önce ilçe belediye başkanlığını 6. Kez kazanan Dr. Hasan Akgün’ü tebrik ediyorum, yeni görevinin hayırlı olmasını  diliyorum.  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığını kazanan aynı zamanda B.Çekmece Tepecikspor’da 2011- 2012 sezonunda yönetici olarak bizlerle beraber olan başkanımız Ekrem İmamoğlu’nu yeni görevinde başarılar diliyoruz. B.Çekmece Tepecikspor ailesi olarak en yakın zamanda iki başkanımızı da makamında ziyaret  ederek formamızı hediye edeceğiz. Bu aşamada B.Çekmece ilçemizdeki bütün sivil mülki amirleri en kısa zamanda sezon açılmadan önce kaymakamımızdan başlayıp mülki amirlerimizi ziyaret edip tek bir çatı altında toplanacağız. Hedefleri olan bir B.Çekmece Tepecikspor yapacağız. Benim en büyük gücüm B.Çeekmece ilçemizin Belediye Başkanı  Dr. Hasan Akgün olacaktır. Yolumuza öyle devam  edeceğiz. B.Çekmece  ilçesini  profesyonel anlamda temsil edeceğiz.”

IMG-6859

“İLK ÖNCE ARMAĞAN TURHAN’LA GÖRÜŞECEĞİZ”

Teknik direktörlük konusunda ilk görüşmelerini geçtiğimiz sezon kendilerini zor bir dönemde gelerek ligde tutan Armağan Turhan’la yapacaklarını, bu görüşmenin ışığında karar  vereceklerini kaydeden Eyüboğlu “İlk önce Armağan Hocayla bir görüşme yapıp fikirlerini alacağız. Kendisiyle tekrar anlaşırsak yolumuza devam edeceğiz. Anlaşamazsak teşekkür edeceğiz. Profesyonel anlamda 4 5- tane hoca var gündemde. Bunlardan bir tanesini takımın başına getireceğiz. Kimle anlaşmışsak diğer görüştüğümüz hocalara başarılar dileyeceğiz.” İfadesini kullandı.

IMG-6865

“AMATÖR KULÜP BAŞKANLARINI DA YÖNETİME ALACAĞIM”

B.Çekmece Tepecikspor Kulübü Derneği olarak kuracakları yeni yönetimde bölgedeki amatör spor kulüplerinin başkanlarını da yönetime alacaklarını, hep birlikte hareket edeceklerini  dile getiren Eyüboğlu “Bundan sonraki yönetimi yaparken  B.Çekmece’deki bütün amatör spor kulüp başkanlarını  yönetimime alacağım. Onların altyapılarıyla beraber istişare yapacağız. Tekliflerimi sunacağım. B.Çekmece ilçesindeki tüm amatör spor kulüpleri başkanları ve yöneticileriyle beraber bir toplantı düzenleyeceğim. Ve onlardan da içimize yönetici alacağım. Ve biz B.Çekmece Tepecik o kulüplerin ağabeyi olacak. Bu kulüplerle birlikte bir toplantı yapıp bunlardan da içimize yönetici arkadaşları, başkanları alacağız. Amatörü ve profesyoneli tek bir çatı altında yolumuza devam edeceğiz.

Bugüne kadar Tepeckispor’da bizimle birlikte yöneticilik yapan bütün arkadaşlarımızla biraraya

geleceğiz. Onlarla beraber tekrar B.Çekmece Tepecikspor sevdasını tekrar canlandıracağız.” Şeklinde konuştu.

Bu haber 954 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

AKTÜEL

SIRA TASLAĞA GELDİ

SIRA TASLAĞA GELDİ İstanbul Futbol İl Temsilciliği, taban birlikleriyle biraraya gelerek salgın nedeniyle yarıda kalan ligler konus...

ÜLTANIRDAN JENERİKE TEŞEKKÜR

ÜLTANIRDAN JENERİKE TEŞEKKÜR İstanbul Jenerikteki iki yıllık görevinin ardından Yükselen Mimarobaspora genel koordinatör olarak imza atan Erkan...


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi