İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


SİLİVRİDE GÜRASLAN DEVRİ

SİLİVRİDE GÜRASLAN DEVRİ

Tarih 30 Haziran 2019, 14:54 Editör İskender Kordu

TFF 3.Lig ekiplerinden Silivrisporun cumartesi günü yapılan olağanüstü genel kurulu iki listeli yapılırken 424 oyun kullanıldığı, 4 oyun geçersiz sayıldığı seçimde Taylan Güraslana 219 oy, Cenk Tekere de 201 oy çıktı.

SİLİVRİ’DE GÜRASLAN DEVRİ

 

TFF 3.Lig ekiplerinden Silivrispor’un cumartesi günü yapılan olağanüstü genel kurulu iki listeli yapılırken 424 oyun kullanıldığı, 4 oyun geçersiz sayıldığı seçimde Taylan Güraslan’a 219 oy, Cenk Teker’e de 201 oy çıktı.

 IMG-6660

Dev bir katılıma sahne olan genel kurula gelen Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz da katılarak tarihi bir konuşma yaptı. Genel kurula adaylardan biri olarak gelen Ufuk Bek son anda listesini çekince seçime iki  liste ile gidildi.

IMG-6749

DURU: BİZ HEP BİRLİKTE SİLİVRİSPOR’UZ

Genel kurulda açılış konuşmasını Akgün Duru yaptı.

IMG-6700

 Duru “Ben ve yönetim kurulum oldukça  zor bir süreçten geçtik.  Bugün alnımızın akıyla sizlerin huzurunuzdayız. Bugüne kadar yanımızda olan Silivri sevdalılarına ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bana olan inancınızı ve güveninizi hiçbir zaman kaybetmediğiniz için teşekkür ediyorum. Şu anda dışarıda  da bir çok üyemizin  kalabalıktan dolayı içeri giremediğini görüyorum. Hem katılımınız hem de ilginiz, alakanız için tüm kongre üyelerine teşekkür  ediyorum. Gözümüz hiç arkada kalmadan görevimizi teslim edeceğiz. Ben inanıyorum ki bu kulübe kim başkan olursa olsun elinden gelenin fazlasını yapacaktır. Ben her zaman yanlarında olacağız. Biz hep birlikte Silivrispor’uz. Çıktığı bu yolda her iki aday arkadaşımıza da başarılar diliyorum.” İfadesini kullandı.IMG-6688

YILMAZ: SİLİVRİSPOR, SİLİVRİSPORLULARINDIR

Silivri Belediye Başkanı Volkan Yılmaz adaylara başarılar dileyerek kazananın Silivri ve Silivrispor olmasını dilediğini söyledi.

IMG-6690

Yılmaz “Sonuç ne olursa  olsun kazananın Silvri veSilvirispor olmasını temenni ediyorum. Bütün aday arkadaşlarla tek tek görüştüm. Silivrispor kulübünün sahibi belediye değil kongre üyeleridir. Hepsinin yolu, bahtı açık olsun. Silivrispor’un ve Silivrispor ruhunun ne olduğunu çok iyi biliyorum. Sporun içinden gelen birisiyim. Silivrispor hiçbir kurumun ve kuruluşun arka bahçesi değildir. Silivrispor, Silivrisporlularındır. Öyle de kalacak. Yarın da, her zaman da Silivrispor’un yanında olacağım. Silivrispor’u kısır çekişmeler içine sokmayalım. Volkan Yılmaz kardeşiniz bugün Silivrispor’un yanında, her zaman da Silivrispor’un yanında olacaktır.” İfadesini kullandı.IMG-6696

BEK: ORTAK PAYDAMIZ SİLİVRİSPOR OLMALI

Kongreye aday olarak gelen Ufuk  Bek ise söz alarak Silivrispor’un menfaatleri  doğrultusunda adaylıktan çekildiğini belirterek diğer iki  adaya da yarışta başarılar dilediğini söyledi. Bek “Silivrispor artık denk  bir bütçe ile yönetilmeli. Silivri’nin içinden birileri çıkıp  bu işi yapabilmeli. Ortak paydamız Silivrispor olmalı.” Şeklinde  konuştu.

IMG-6712

TEKER: ELİMİZİ HEP BERABER TAŞIN ALTINA KOYMAYA HAZIRIZ

Başkan adaylarından Cenk Teker  de yaptığı konuşmada kavga kültürünü bir kenara bırakıp Silivrispor’u ortak bir payda olarak görmeleri gerektiğini söyledi. Teker “Kavga kültürünü artık bir kenara bırakıp Silivrispor’u ortak payda alarak etik değerlerimiz etrafında çaba göstereceğiz. Burada tek beklentimiz Silivri halkı ile kucaklaşmaktır. Silivrispor’u önemli bir sivil toplum kuruluşu olarak görüyoruz. Silivrispor sadece futboldan ibaret değildir. Hepimizin Silivrispor’a sahip çıkmamız lazım. Bizim amacımız işi ehli olan kişilere vererek olağanüstü kongrelere ihtiyaç olmadan doğru sistemi üretmektir. Kalıcı olmak hedef. Elimizi hep beraber taşın altına koymaya hazırız.” Dedi.

GÜRASLAN: VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞACAĞIZ

Başkan adaylarının sunum yaptığı bu bölümde üçüncü konuşmayı Taylan Güraslan yaptı.

IMG-6714

 Güraslan “Bizim önceliğimiz Silivrispor. Silivrispor’u daha kurumsal bir noktaya taşımak istiyoruz. Silivrispor’u hak ettiği yere taşımak için de çaba sarf etmeliyiz. Bunun için de var gücümüzle çalışacağız. Silivrispor kıymetli bir değerdir. Bizler de bu değeri Silivrispor’u daha  iyi noktalara  taşıyarak  koruyacağız. Silivrispor’un en önemli konusu altyapı ve tesisleşmedir. Silivrispor sadece futbol kulübü değildir. Her branşta başarılı  sporcular yetiştirebilmeliyiz. Sürekli üreten bir kulüp olabilmeliyiz. Tüm köy ve mahallelerimizi tarayarak scout  ekibi kuracağız. Bizim için önemli olan önce iyi insan, iyi vatandaş ve iyi sporcudur. Bizim de bu konuda çocuklarımıza ön ayak olmamız lazım. Biz bunu başarabilirsek Silivrispor’un  değeri de katlanacaktır.  Silivri  ve Silivrispor hepimizindir.” Diye konuştu.

IMG-6769

Konuşmaların ardından yapılan seçim iki aday olduğu için kapalı zarf usulü yapıldı.

IMG-6752

 424 oyun kullanıldığı genel kurulda oylamanın ardından oyların sayımı büyük bir heyecana sahne oldu.

IMG-6663

Oylama sonucunda Taylan  Güraslan’a 219 oy, Cenk Teker’e de 201 oy çıkarken 4 oy da geçersiz sayıldı.

Seçim sonucunda kazanan liste şu isimlerden oluştu: Taylan Güraslan, Murat Çakır, Ömer Tabala, Hayrettin Karabulut, Nedim Bostan, Nuri Çolakoğlu, Yunus Pehlivan, Halil İbrahim şahin, Mürsel Türk, Ramazan Kahraman, Tuncay Kanburoğlu (Yönetim Kurulu Asil). Mustafa Kaya, Ahmet Yalçın, Edip Karaman, Ramazan Işıklar, Yalçın Çakır, Sezgin Erdoğan (Yönetim Kurulu Yedek). Engin Karakartal, Abbas Aydınalgür, Aşkın Kaynar (Denetleme Kurulu Asil), Atakan Sezginer, Adem Ertekin, Nihal Çiftçi (Disiplin Kurulu Asil).

IMG-6783

TEKER’DEN BÜYÜK CENTİLMENLİK

Bu arada genel kurulda sonuçların açıklanmasının ardından seçimi kazanan Taylan Güraslan’ın  ilk tebrik eden isim Cenk Teker oldu.

IMG-6771

Teker, Güraslan ve yönetimine başarılar dilediğini söyledi. Teker “Bu seçimde kazanan Silivrispor olmuştur. Bütün kongre üyelerimize de bana ve ekibime gösterdikleri teveccüh için  teşekkür ediyorum.” Dedi.

Bu haber 847 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

AKTÜEL

İSTANBULUN ÜÇÜNCÜ HARİKASI

İSTANBULUN ÜÇÜNCÜ HARİKASI İstanbul şehri dünyanın koronavirüs salgınıyla mücadele ettiği dönemde yeni bir spor tesisine daha kavuşuyor.

TEPECİK 15 HAZİRANDA TOPBAŞI

TEPECİK 15 HAZİRANDA TOPBAŞI TFF 3.Lig ekiplerinden B.Çekmece Tepeciksporun 18 Temmuz tarihinde başlayacak olan lig için 15 Haziranda kendi tes...


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi