İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


ORMANLIDAN KRALLARA YAKIŞIR GECE

ORMANLIDAN KRALLARA YAKIŞIR GECE

Tarih 20 Haziran 2019, 13:45 Editör İskender Kordu

Amatör 1.Kümenin yeni ekiplerinden Ormanlıspor bu başarısını taçlandırmak için dostluk ve dayanışma gecesinde sevenleriyle biraraya geldi. Çatalca Atatürk Spor Kompleksinde yapılan geceye ilgi büyük oldu.

ORMANLI’DAN KRALLARA YAKIŞIR GECE

 

Amatör 1.Kümenin yeni ekiplerinden Ormanlıspor bu  başarısını taçlandırmak için dostluk ve dayanışma gecesinde sevenleriyle biraraya  geldi. Çatalca Atatürk Spor Kompleksi’nde yapılan geceye ilgi büyük oldu.

 IMG-6522-Kopya

Çatalca amatör spor kulüplerinin neredeyse tamamına yakınının katıldığı geceye kurmaylarıyla birlikte gelen Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner bütün dikkatleri üzerine çekti.

IMG-6517

 Ormanlıspor Kulüp Başkanı Kerem Beceren gecenin başından sonuna kadar konuklarıyla yakından  ilgilenerek örnek bir ev sahipliğine imza attı.

IMG-6528
IMG-6507
 
IMG-6394

 

IMG-6395
 
IMG-6376
 
IMG-6397
 
 
IMG-6449

Renkli görüntülere sahne olan gecede açılış konuşmasını kulüp  başkanı Kerem Beceren yaptı.

IMG-6410
 
IMG-6441
 
IMG-6443
 
IMG-6450
 
IMG-6503
 
 
IMG-6479
 
IMG-6482
 
IMG-6485
 
 
IMG-6428

 

IMG-6422
 

IMG-6387

 
IMG-6399
 
 
 
IMG-6453
IMG-6457
IMG-6455

Beceren sevincinin büyük olduğunu, gururunu tarif  edecek kelime bulamadığını  söyledi.

IMG-6461

 Beceren “Sevincimizin, gururumuzun tarifi yok. Çok kıymet verdiğim ağabeylerimi  burada görmek büyük bir mutluluk. Ormanlıspor’u hak ettiği yere taşıdığımız için gurur  doluyuz. Bunun için de saha dışında yönetim kuruluyla, saha içinde de teknik heyeti ve futbolcularıyla elimizden geleni yaptık. Maddi ve manevi fedakarlık yaptık. Ayrıca eşime çok teşekkür ediyorum. Ona  bu süreçte hiç  zaman ayıramadım. Hakkını helal etsin bana. Buraya bizim için geldiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Gururluyuz. Başta Belediye Başkanımız Sayın Mesut Üner olmak üzere ana sponsorumuz Katsan Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Topcuol’a  ve  bize destek veren herkese ayrı ayrı teşekkürlerimi sunuyorum.” İfadesini kullandı.

IMG-6466

Çatalca Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneği Başkanı Hasan Gökçe de  yaptığı konuşmada böyle bir gecede Çatalca spor camiasını biraraya  getirdiği için Ormanlıspor yönetimine teşekkür etti. Gökçe “Böyle bir birlik ve beraberlik gecesinde bizi biraraya getirdiği için Ormanlıspor yönetimine teşekkür ediyorum. Ayrıca merhum kulüp başkanımız ve eski kulüpler birliği başkanımız Osman Ceylan’ı da rahmetle anıyorum. Tüm amatör spor kulüplerinin ortak bir ruhla hareket etmesini diliyorum. Ayrıca  amatörün içinden gelen Mesut Üner gibi bir belediye başkanına sahip olduğumuz için de çok şanslıyız. Kendisine de amatörlere verdiği destek için teşekkürlerimi sunuyorum.” Şeklinde konuştu.

IMG-6476

Çatalca Belediye Başkanı Mesut Üner de bir konuşma yaparak amatör kulüpte yöneticilik yapmanın büyük bir fedakarlık istediğini belirterek 1.Amatör Kümeye yükselen Ormanlıspor’u başkanından yönetim kuruluna, futbolcusundan malzemecisine kadar camia olarak kutladığını söyledi. Üner “Amatör bir kulüpte yöneticilik yapmak yürek ister. İçinde spor sevdası olması lazım. Ben de içinizden gelen biri olarak bütün benliğimle Çatalca’da sporun içinde yer alacağıma söz veriyorum. Çatalca’daki amatör spor kulüplerinden de bu akşam gösterdikleri birlik ve beraberliği her alanda sürdürmelerini istiyorum.” Dedi.

Çatalca’da bir spor akademisi oluşturmak istediğini ifade eden Üner “Çatalca’da spor akademisi kurmak istiyorum. Böyle bir proje için düğmeye basıyoruz. Çatalca’daki yetenekli sporcuları bir okulda toplayıp buradan yetişecek olan gençlerimizi de Türk sporuna kazandırmak istiyoruz. Ayrıca Çatalca Belediyespor’u kurarak yarışmacılıktan çok yetiştirici bir kulüp olmak istiyoruz. Çatalca’daki çocuklarımız her türlü hizmete layık.” Diye konuştu.

IMG-6468

IMG-6487

IMG-6488
IMG-6492
IMG-6494
 
IMG-6496
 
 
IMG-6498
 
 
IMG-6501
 
 
IMG-6503
 

IMG-6474

IMG-6490
IMG-6471

Bu arada konuşmaların ardından Ormanlıspor yönetimi tarafından bugüne kadar kulübe destek veren isimlere tek tek plaketleri takdim edildi.

.

 

Bu haber 1678 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

1.AMATÖR KÜME

ÇELİKİN 5 YILLIK SÖZLEŞMESİ HAZIR

ÇELİKİN 5 YILLIK SÖZLEŞMESİ HAZIR Güzelcesporda bomba üstüne bomba. Kulüp Başkanı Tamer Canbazın yeni sezon öncesi büyük oynadığı öğrenildi.

KOÇ VE KÖKSALLA DEVAM

KOÇ VE KÖKSALLA DEVAM Amatör 1.Küme ekiplerinden Silivri Ortaköysporun yeni sezonda da yoluna Ali Koç- Mürsel Köksal ikilisiyle devam et...


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi