İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


GÜZELCEDE GÖREV DAĞILIMI

Tarih 29 Mayıs 2019, 12:50 Editör İskender Kordu

Amatör 1.Küme ekiplerinden Güzelcesporda geçtiğimiz hafta yapılan genel kurul sonrası yeni yönetim ilk toplantısını gerçekleştirdi. Yapılan toplantıda yeni yönetim görev dağılımı sonrası resmen iş başı yaptı.

GÜZELCE’DE GÖREV DAĞILIMI

 

Amatör 1.Küme ekiplerinden Güzelcespor’da geçtiğimiz hafta yapılan genel kurul sonrası yeni yönetim ilk toplantısını gerçekleştirdi. Yapılan toplantıda yeni yönetim görev dağılımı sonrası resmen iş başı yaptı.

 

 Tamer Canbaz Başkanlığında yapılan ilk toplantıda yönetimde yer alan isimlerinde görevleri belirlendi. Buna göre yapılan görev dağılımı sonrası Kulüp Başkanlığına Tamer Canbaz, Başkan Yardımcılığına Gencay Kaygısız, Saymanlığa Serhat Çelik, Genel Sekreterliğe Mehmet Hepgül, Muhasip görevine Recep Erol, Genel Kaptanlığa Aşkın Doğan ve Basın Sözcülüğüne ise Bayram Günay getirildi. Görev dağılımı sonrası ilk açıklamasını Basın Sözcüsü olarak gazetemize veren Bayram Günay, yeni yönetimin görev dağılımı sonrası resmen iş başı yaptığını söyledi. Günay, “İyi bir yönetimle yola çıktık ve bu yönetimin yeni sezonda güzel işlerin altına imzasını atacağına yürekten inanıyoruz. Birlik ve beraberlik içerisinde uyumlu bir şekilde yeni sezonun planlamasını yaparak Ramazan Bayramından sonrasında atarak iş başı yapacağız. Potansiyeli olan ve yeni sezonda hedefini Süper Amatör Lig olarak belirleyerek yola çıkacağımızı genel kurulda üyelerimizle paylaşmıştık. Altyapısından kendisi yetiştiren ve dışa bağımlı kulüp olmaktan çıkarak kendi yağıyla kavrulan kulüplerden biri olmak için çalışacağız. Bunun için yönetimde yer alan tüm arkadaşlarımızla birlikte güzel işlere imza atmak için elimizden gelen gayretleri göstereceğiz. Yeni yönetimin ve yeni anlayışın camiamıza hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Bu haber 139 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

1.AMATÖR KÜME

D.KÖŞKLER TEMKİNLİ

D.KÖŞKLER TEMKİNLİ Amatör 1.Küme ekiplerinden Denizköşklerspor yeni sezon öncesi oldukça temkinli.

ANIL YUVADA KALDI

ANIL YUVADA KALDI Amatör 1.Küme ekiplerinden D.Köşklerde bir imza da iç transferde geldi.


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi