İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


AMATÖRLER İFTARINI ÖZDEMİRLE AÇTI

AMATÖRLER İFTARINI ÖZDEMİRLE AÇTI

Tarih 23 Mayıs 2019, 13:44 Editör İskender Kordu

İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonunun düzenlediği iftar programında amatör ailesi biraraya geldi. İstinye Orhan Saka Amatörler Evinin bahçesinde düzenlenen iftar programına katılım büyük oldu.

AMATÖRLER İFTARINI ÖZDEMİR’LE AÇTI

 IMG-5712

İstanbul Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu’nun düzenlediği iftar programında amatör ailesi biraraya geldi.

IMG-5730
IMG-5732
IMG-5734

İstinye Orhan Saka Amatörler Evi’nin bahçesinde düzenlenen iftar programına katılım büyük oldu.

 IMG-5687

IMG-5691
IMG-5694
 
IMG-5716
 
IMG-5726
 
 
IMG-5699
IMG-5702
IMG-5713

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanlığı için adaylığını açıklayan  Nihat Özdemir’in ev sahipliği yaptığı iftar programının ardından İASKF Genel Başkanı  Ali  Düşmez, TFF Başkan Adayı Nihat Özdemir ve  Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan  birer konuşma yaptı.IMG-5735

IMG-5736
IMG-5742
IMG-5737
 
IMG-5742
 
IMG-5744
 
IMG-5745
 
IMG-5752
 

İstanbul Futbol İl Temsilcisi Ali Tanrıyaşükür’ün sunumuyla açılan iftar programında ilk konuşma İASKF Genel Başkanı Ali Düşmez’den geldi.

IMG-5754

Düşmez çok güzel bir birlik ve beraberlik yaşadıklarını söyledi.

IMG-5755

 Düşmez “Bugünçok  güzel bir beraberliği yaşıyoruz. Bu mübarek günlerin ülkemize katkı vermesini, çimento  olmasını Cenabı Haktan niyaz ediyorum. Spor toplumu  sosyolojik  açıdan  da birleştirdiği  için çok güzel bir olgu. Bizim yaptığımız bu işler de tamamen gönül işleri. Gönüllük esasına göre yapıyoruz. Bugün iftarı bize ikram eden TFF Başkan  Vekilimiz ve TFF seçimlerinde aday olan Sayın Nihat Özdemir’e ilgisi ve alakası için de ayrıca  teşekkür ediyorum.” Dedi.IMG-5756

1 Haziran’da yapılacak olan TFF Genel kurulunda adaylığını açıklayan Nihat Özdemir  de  bir konuşma yaparak Ramazan ayının herkes için  hayırlı  ve mübarek  olması  dileklerini paylaştı. Özdemir “Amatörler her zaman başımızın tacı olacaktır. Bugün burada sizlerle birlikte olmaktan büyük bir mutluluk ve kıvanç duyuyorum. Yarısına geldiğimiz Ramazan ayının  sonunda kutlayacağımız Ramazan Bayramınızı da şimdiden tebrik ediyorum. 20 yıldır fiili olarak futbolun içindeyim. Türk futbolunun temel taşı amatörlerdir. Amatör kulüpler ne kadar güçlü olursa  Türk futbolu da daha iyi  noktalara  gelecektir. Yılda 120 Bin maç oynatmak gerçekten büyük bir rakam. 1 Haziran’da gerçekleştireceğimiz seçimli olağan genel kurulun ardından Allah’ın izniyle her zaman sizlerin yanınızda olmaya ve desteklemeye devam edeceğim. Bunun da Türk futboluna yapılacak en büyük hizmet olduğuna  inanıyorum. Sizlerin de hem tesisleşmeye  hem de maddi konularda ihtiyaç sahibi olduğunuzu biliyorum. Futbola ayrılan pastayı ne kadar büyütebilirsek amatörlere düşen pay da artacaktır.” Şeklinde konuştu.

IMG-5760

Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan da bir konuşma yaparak her iftar programının bir öncekinden daha güzel olduğunu belirterek İASKF Genel Başkanı Ali Düşmez’in  işinin seneye  daha da zor olacağını söyledi. Baykan “Her Ali Başkanın işi zor. Çıta gitgide yükseliyor. Hep  üstüne koya  koya gidiyoruz.” Dedi. Amatörlerin içinden gelen  insanlar  olarak bu makamlara geldiklerini hatırlatan Baykan amatörlere hizmetin boyunlarının borcu olduğunu  ifade ederek “Bizler de bu görevlere amatörlerde görev yaparak geldik. Hepiniz gibi bizler de o soyunma odalarındaki bengay  kokularını çok iyi biliyoruz. Amatör kümede yöneticilik yapmak sevgi işidir. Yeri  geldiğinde çoluğunun çocuğunun rızkını kesiyorsun. Hafta sonunda ailenle kahvaltı yapamıyorsun. Yaptığınız iş gerçekten  büyük bir fedakarlık. İçinizden biri olarak sizleri çok iyi anlıyorum.” İfadesini kullandı.

IMG-5761

Konuşmaların ardından Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan ve İASKF Genel Başkanı  Ali  Düşmez de fasıl müziklerine eşlik etti.

IMG-5767

Baykan ve Düşmez’in katılımıyla birlikte  sahne renkli görüntülere sahne oldu. Amatörlere verdiği  iftar programıyla gönülleri de kazanan TFF Başkan Adayı Nihat Özdemir  mütevazi tavırlarıyla amatör kulüp yöneticilerinin  büyük takdirini  topladı.

IMG-5772
IMG-5785

 

IMG-5784
IMG-5778
IMG-5775
IMG-5677

Programın en çok ilgi  çeken ismi olarak dikkat çeken  Özdemir programın ardından amatör kulüp temsilcileriyle ayak üstü sohbet ederek sorunlarını dinledi.

Haber ve fotoğraf: İskender KORDU

Bu haber 1331 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

AKTÜEL

BEŞİKTAŞ MİMAROBAYA GELDİ!

BEŞİKTAŞ MİMAROBAYA GELDİ! Beşiktaş Futbol Okullarının Mimaroba Şubesi için düğmeye basıldı. Bölgemiz teknik direktörlerinden İrfan Arslan,...

ÖZÖRENCİKSPOR SAHİPSİZ DEĞİLDİR

ÖZÖRENCİKSPOR SAHİPSİZ  DEĞİLDİR Özörencikspor eski Kulüp Başkanı Adil Çakmak adaylığını açıklamasının ardından zehir zemberek açıklamalar yaptı. Ça...


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi