İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


AVCILARDA GÖKAN DEVRİ

AVCILARDA GÖKAN DEVRİ

Tarih 20 Mayıs 2019, 09:40 Editör İskender Kordu

Süper Amatör Küme ekiplerinden Avcılar Gençlik ve Spor Kulübü olağan genel kurula giderek Cenk Gökanı yeniden başkanlığa seçti. İsim değişikliği genel kurul üyelerine sunulan Sarı Siyahlıların Avcılar Belediyespor olan adı Avcılar Gençlik ve Spor Kulübü olarak oybirliğiyle kabul edildi.

AVCILAR’DA GÖKAN DEVRİ

IMG-5460-Kopya 

Süper Amatör Küme ekiplerinden Avcılar Gençlik ve Spor Kulübü olağan genel kurula giderek Cenk Gökan’ı yeniden başkanlığa seçti.

IMG-5441

 İsim değişikliği genel kurul üyelerine sunulan Sarı Siyahlıların Avcılar Belediyespor olan adı Avcılar Gençlik ve Spor Kulübü olarak oybirliğiyle kabul edildi.

IMG-5459-Kopya 

Avcılar Barış Manço Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen genel kurulda divan başkanlığını İlhan Kahveci, divan katipliklerini  ise  Mehmet Güven ile  Mehmet Ali Çolak yaptı. Genel kurulun açılış konuşmasını seçime tek liste ile katılan Cenk Gökan yaptı. Gökan, göreve geleli 1 sene olduğunu, kısıtlı bir süre içinde ellerinden geleni yapmaya çalıştıklarını söyledi.

IMG-5452

 Gökan “Göreve geleli 1 sene oldu. Yapabileceklerimiz çok kısıtlıydı. Söylediğimiz şey istikrardı. Sportif başarı günün şartlarına  bağlı bir şey. Biz önümüzdeki sezon ağırlığımızı A takıma verip 3 sene  içerisinde de Avcılar’da altyapıda öncü takım olma kimliğini tekrar kazandırmak istiyoruz. 3  senede var gücümüzle bunun için çalışma içinde olacağız. Bunu da tek başımıza yapamayacağımızı takdir edersiniz.” İfadesini kullandı.

Genel kurulda ayrıca  isim değişikliğini de kongre  üyelerinin oylarına sunacaklarını kaydeden Gökan “6 yıldır kulübün içindeyim. Bu süre  zarfında bir çok Avcılarlı’dan da kulübe daha fazla hizmet ettiğimi düşünüyorum. İçinde Avcılar Belediyespor adı geçtiği için de insanlar çok farklı algıladılar. Çok farklı sorunlar meydana geldi. Belediye takımı diye herşeyi belediyeden aldığımız gibi bir algı vardı. Büyüklerimizin  de görüşlerini alarak Belediyespor isminin değiştirilmesi gündeme geldi. Bizim önceliğimiz altyapı. İyi bir altyapı kurmak istiyoruz. Avcılar’da kişilikli, spor ahlakı yüksek, eğitimli sporcular yetiştirerek  Türk futboluna yeni Feyyazlar yetiştirmek istiyoruz. Buna ticari bir beklenti içinde olmayacağız. 3 sene içinde de ilçemizde ilgi ve alakayı yakalamak için bir çalışma yapacağız.” İfadesini kullandı.

IMG-5447

Genel kurulda yapılan oylama sonrasında da kulübün yeni  ismi Avcılar Gençlik ve Spor Kulübü olarak kabul edildi.

IMG-5466

Genel kurulun ardından yeniden başkanlığa seçilen Gökan tebrikleri kabul etti.

IMG-5445-Kopya

Genel kurulun ardından 3 yıllığına göreve gelen yeni yönetim kurulu şu isimlerden oluştu: Cenk Gökan, F.Burak Çetincan, Ayhan Koçoğlu, Cem Ergin, M.Ünal Güneri, Hüseyin  Demir Aldanmaz, Hayri  Debre, Metin Kanar, Erkut Kısa, Cemal Yargeldi, Cem Demir. Denetim kurulu ise şu  isimlerden  oluştu: Naim Dinek, Soner Dinçer, Yalçın Keleşer.

Haber: İskender KORDU

Bu haber 1612 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

SÜPER AMATÖR KÜME

İSTİKLAL YILMAZLA UZATTI

İSTİKLAL YILMAZLA UZATTI Süper Amatör Küme ekiplerinden Osmaniye İstiklalsporda yönetim, teknik direktör Necdet Yılmazın sözleşmesini bir se...

OLUŞUMU BEKLİYORUM

OLUŞUMU BEKLİYORUM Yeşilesenyurtsporun yeni sezonda teknik direktör olarak takımın başında tutmak istediği Ahmet Bayraklı sessizliğini...


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi