İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


DAVUTPAŞADA TARİHİ BULUŞMA

DAVUTPAŞADA TARİHİ BULUŞMA

Tarih 04 Mayıs 2019, 10:00 Editör İskender Kordu

Fatih ilçesi kulüplerinden Davutpaşasporun geleneksel hale gelen tarihi buluşmalarına geçtiğimiz perşembe günü bir yenisi daha eklendi. Bizler de bu son buluşmaya kulüp başkanı Hasan Limanoğlunun davetlisi olarak katıldık. Ortaya muhteşem görüntüler çıktı.

DAVUTPAŞA’DA TARİHİ BULUŞMA

 

Fatih ilçesi kulüplerinden Davutpaşaspor’un geleneksel hale gelen tarihi buluşmalarına geçtiğimiz perşembe günü bir yenisi daha eklendi.  Bizler de bu son buluşmaya kulüp başkanı Hasan Limanoğlu'nun  davetlisi olarak katıldık. Ortaya muhteşem görüntüler çıktı.  

 

 Kulübün tarihine mal olan eski futbolcuların, yöneticilerin ve kulüp üyelerinin buluşmasına sahne olan kulüp binası yine tarihi günlerinden birine tanıklık etti.

 Bizler de misafir olduğumuz kulüp binasında Davutpaşa’nın efsanelerini konuşturduk. İşte efsaneler ve Perşembe buluşmaları ile ilgili efsanelerin sözleri:

ZÜLFÜ BECERİKLİ: Allah razı olsun yapana. Çok iyi oldu. En azından böyle eski anılarımızı konuşuyoruz. Çok memnunum.

ORHAN İREN: Ben bu kulüpte 80- 83 sezonlarında başkandım. Kulübün bu uygulamasını son derece yerinde buluyorum. Burası benim kulübüm herşeyden önce. Ben Davutpaşa’da doğdum; zamanımın çoğunu  da burada geçiriyorum. Karşıda evim olmasına rağmen ben Fatih’te oturuyorum.

DAVUT KILIÇ: 53 senedir kulübün içindeyim.  Eski futbolcularla birlikte her Perşembe burada toplanıyoruz. Burada arkadaşlara ikram yapıyoruz. Aynı zamanda eski futbolcularla biraraya gelerek geçmişi yad ediyoruz.

AHMET BİLGİN: Birlikte futbol oynadığımız dönemlerle ilgili  anıları yadediyoruz. Bundan da büyük memnuniyet duyuyoruz. Arkadaşlarımız da son derece memnunlar. Bundan da büyük haz alıyoruz.

AHMET TOK: Güzel  oluyor. Eski  hatıraları yadediyoruz. Burada ağabeyleri, büyüklerimizi  görüyoruz. Muhabbet ediyoruz. Özlem gideriyoruz.

SAVAŞ YARBAY: Eski topçu arkadaşlarımızla burada buluşuyoruz. Çok güzel bir organizasyon.

ÜNAL TONBULEL: Dostlarımızla, ağabeylerimizle buluşuyoruz. Eski günleri yadediyoruz.

Haber: İskender KORDU

Bu haber 541 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

1.AMATÖR KÜME

ÇELİKİN 5 YILLIK SÖZLEŞMESİ HAZIR

ÇELİKİN 5 YILLIK SÖZLEŞMESİ HAZIR Güzelcesporda bomba üstüne bomba. Kulüp Başkanı Tamer Canbazın yeni sezon öncesi büyük oynadığı öğrenildi.

KOÇ VE KÖKSALLA DEVAM

KOÇ VE KÖKSALLA DEVAM Amatör 1.Küme ekiplerinden Silivri Ortaköysporun yeni sezonda da yoluna Ali Koç- Mürsel Köksal ikilisiyle devam et...


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi