İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


GÜZELCE CANBAZLA TEK VÜCUT

GÜZELCE CANBAZLA TEK VÜCUT

Tarih 02 Mayıs 2019, 12:36 Editör İskender Kordu

Güzelcesporun 19 Mayısta yapılacak olan genel kurulu öncesi adaylığını açıklayan Tamer Canbaz geniş katılımlı bir toplantı yaptı.

GÜZELCE CANBAZ’LA TEK VÜCUT

 

Güzelcespor’un 19 Mayıs’ta  yapılacak olan genel kurulu öncesi adaylığını açıklayan Tamer Canbaz geniş katılımlı bir toplantı yaptı.

 

 İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin B.Çekmece Sosyal Tesisleri’nde yapılan kahvaltılı toplantıya daha önce camiada teknik direktör olarak görev yapan Adnan Toros, yöneticilik yapan Adnan Kotan, Fatih Çınar, Enver Katrancı ile B.Tepecikspor’da uzun yıllar teknik direktörlük yapan Ali Naci Saydam’ın da hazır bulunduğu toplantıya başkan adayı Tamer Canbaz listesinde yer verdiği isimlerle birlikte geldi.

CANBAZ: HERŞEY PARA DEĞİL

Kahvaltının ardından toplantının açılış konuşmasını yapan başkan adayı Tamer Canbaz yeni ve heyecanlı isimlerle yönetime talip olduklarını belirterek farklı projelerle yola çıkacaklarını söyledi.

 Canbaz “Güzelcespor’a 4 sene sonra sahip çıktık. Bu süreçte  de Güzelcespor bugün 9 kategoride birden ligde mücadele eder hale geldi. Kağıt üzerinde başkan olmam çok önemli değil. Yeni ve heyecanlı arkadaşlarla yola çıkıyoruz. Farklı projelerle yola çıkmak istiyoruz. Bu takımı oluştururken sizlerden de destek olmasını istiyorum. Herşey para değil. Altyapıda da aileleri bu işin içine katmalıyız. Bu konuda da bir taslak çalışmamız oldu. Hepinizin katıldığından dolayı da teşekkür ediyorum.” İfadesini kullandı.

SAYDAM: GELECEĞİ KURTARMAK İÇİN ADIMLAR ATILMALI

Canbaz’dan sonra söz alan Ali Naci Saydam da Türkiye’de son yıllarda futbolun hem profesyonel hem de amatör düzeyde kirlendiğini, kendisinin de bu kirli düzenin içinde yer almak istemediği için 12 sene önce antrenörlük hayatına ara verdiğini söyledi. Saydam “Bundan sonra da teknik direktörlük yapmayacağım. Ben  böyle kirli bir düzenin içinde olmak istemiyorum. Futbolda da geçici değil kalıcı işlerin, kalıcı başarıların peşindeyim. Hiçbir zaman günlük başarıların peşinde olmadım. Buradaki yapılanmada da kulübün bugününü değil geleceğini kurtarmak için adımlar atılmalıdır. Bizler de bu noktada bir spor adamı olarak her zaman Güzelcespor’un yanında olacağız.” Şeklinde konuştu.

 

TOROS: BURADAKİ PROJE 5 YILDAN AŞAĞI OLMAMALI

Güzelcespor’a efsane başarılar yaşatan teknik direktör Adnan Toros da yaptığı  konuşmada Türk futbolunun en az 20 yıl geriye gittiğini belirterek Türk futbolunun kurtulması için 5 yıllık ve 10 yıllık planlara ihtiyaç olduğunu, bu konuda da yönetimlere büyük rol düştüğünü söyledi. Toros “Buradaki proje 5 yıldan aşağı olmamalı. Herkes elinden geleni, üzerine düşeni yaptıktan sonra iyi şeyler olacağına inanıyorum. Bizim de üzerimize düşen de neyse maddi ve manevi olarak yapmaya hazırız. Eğer biz bu çocukları doğru eğitmezsek, doğruları aşılamazsak kötü bir toplum oluşmasına da neden yaratmış oluruz. Bunun içinde eğitim çok önemli. Maalesef sahipsiz bir gençlik. Biz üstümüze düşeni yapıp gençleri spora çekebilirsek, spora teşvik edebilirsek, gençler spora yöneldiği zaman ortaya da kötü bir sonuç çıkacağına ben inanmıyorum.” dedi.

ÇINAR: YÖNETİMDE OLUP OLMAMAM ÖNEMLİ DEĞİL

İsmi Tamer Canbaz’ın listesinde geçen isimlerden biri olan Fatih Çınar da yaptığı açıklamada dışarıdan elinden gelen desteği vereceğini bu dönem işlerinin yoğunluğu nedeniyle dışarıda kalmak istediğini söyledi. Çınar “Bu dönem ben de çok isterdim ama dışarıda da olsam elimden geldiğince maddi ve manevi olarak desteğimi vereceğime söz veriyorum. Yönetimde olup olmamam önemli değil. Güzelcespor bir ailedir. Bu ailenin bir ferdi olmaktan dolayı da son derece mutluyum.” Şeklinde konuştu.

 

KOTAN: HER ZAMAN YANINIZDAYIM

Güzelcespor’da uzun yıllar yönetici olarak görev yapan Adnan Kotan da söz alarak yaptığı konuşmada “Ben bugüne kadar elimden geleni yapmaya çalıştım. Bugünden sonra da her zaman yanınızdayım. Yeni yönetime  de görevinde başarılar diliyorum. Dışarıda da olsam desteğim her zaman devam edecektir.” Dedi.

KATRANCI: BAŞARILI OLDUĞUMUZA İNANIYORUM

Kotan’dan sonra söz alan Enver Katrancı da işlerinin yoğunluğu nedeniyle bu dönem yönetimde yer almayacağını ancak desteğinin özelilkle altyapı boyutunda her zaman süreceğini söyledi. Katrancı “Kulüp yöneticiliği emek ve zaman isteyen bir iş. İşin içinde olmak gerek. Sorumluluk alacaksanız bunun gereklerini de yerine getirmelisiniz. Ancak biz dışarıda da olsak hem gençliği hem  de Güzelcespor’u çok seviyoruz. Sonuna kadar yanınızdayım. Sadece yönetimde olmayacağım. Güzelcespor’da 3 senedir yönetimdeyim zaten. Güzel günlerimiz oldu. Başarı belki yakalayamadık ama 9 kategoride ligde mücadele ediyoruz. Bölgemizde böyle başka bir kulüp yok. Her türlü imkansızlığa ve zor koşullara rağmen ben başarılı olduğumuza inanıyorum. Bir yerde 200 tane genci spora kazandırabiliyorsak başarı bu derim.” İfadesini kullandı.

AYDIN: İSTİKRAR ÖNEMLİ

Güzelcespor Kulüp Başkanı Hüseyin Aydın da söz alarak yaptığı konuşmada yeni yönetimde yer almasa da kulübüne en az bir yönetici kadar faydalı olacağını söyledi. Aydın “Dışarıda da olsak en az bir yönetici kadar faydamız olacaktır. Bizler bugüne kadar günlük değil sürdürülebilir başarıların peşinde olduk. Kulüp inişli çıkışlı bir grafik çizmek yerine istikrarlı olsun diye uğraştık. Başarı kalıcı ve devamlı olursa anlamlı olur.” Diye konuştu.

HEPGÜL: KATKI YAPMAK İÇİN BURADAYIM

Yeni dönemde Tamer Canbaz’ın listesinde yer alan Mehmet Hepgül de yaptığı açıklamada Güzelcespor’a faydalı olacağına inandığı için böyle bir teklifi düşünmeden kabul ettiğini söyledi. Hepgül “Ben Güzelcespor’a faydalı olabileceğime inandığım için buradayım. Ben de sürdürülebilir bir başarıdan  yanayım. Buna katkı yapmak için buradayım. Güzel şeyler olacağına inanıyorum.” Dedi.

GÜNAY: GÜZELCE İÇİN HERŞEYİ YAPARIM

Tamer Canbaz’ın listesinde yer alan isimlerden Bayram Günay da yaptığı konuşmada kulübe faydalı olmak için yönetimde olmayı kabul ettiğini söyledi. Günay “Yapabileceğim ne varsa, nasıl yararlı olabilirim düşüncesiyle listede yer almayı kabul ettim. Her zaman kulübümüzün yanındayım. Güzelce için herşeyi yaparım.” Dedi.

KAYGISIZ: PARA DA BİR YERE KADAR

Tamer Canbaz’ın listesindeki bir diğer isim olan Gencay  Kaygısız da bir konuşma yaparak gücünün doğrultusunda elinden geleni yapacağını söyledi. Kaygısız “Gücümüz doğrultusunda elimizden geleni yapacağız. Bu işlerde gönüllülük esas. Gönüllülüğün olduğu yerde maneviyatın da çok önemli  olduğunu düşünüyorum. Para da bir yere kadar. Gücümüz yettiğince birşeyler yapmaya çalışacağız. Amaç sadece burada koltukta oturmak değil. Sayın Tamer Başkanım tarafından listeye çağrılmaktanda düşünülmekten dolayı da mutlu oldum.” İfadesini kullandı.

DOĞAN: GÜZELCESPOR İÇİN SAVAŞMAYA HAZIRIM

İsmi Tamer Canbaz’ın listesinde geçen Aşkın Doğan da bir konuşma yaparak Güzelcespor’u bir aile olarak gördüğünü, Güzelcespor için savaşmaya hazır olduğunu söyledi. Doğan “Benim ruhumsavaşma ruhudur. Güzelce benim ailem. Güzelcespor için savaşmaya hazırım.” Diye konuştu.

Haber: İskender KORDU

Bu haber 1227 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

1.AMATÖR KÜME

AKÖREN YİNE TEKİN'LE

AKÖREN YİNE TEKİN'LE Amatör 1.Küme ekiplerinden Akörenspor yeni sezon öncesi teknik direktör İlhan Tekinin sözleşmesini bir sezon daha u...

SOKAKLARA İNECEĞİZ

SOKAKLARA İNECEĞİZ Amatör 1.Küme ekiplerinden Bahçelievlerspor yönetimi önceki gün basın mensuplarıyla biraraya gelerek durum değerlen...


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi