İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


HER ZAMAN YANLARINDAYIZ

HER ZAMAN YANLARINDAYIZ

Tarih 30 Nisan 2019, 19:12 Editör İskender Kordu

Güzelcesporda ismi Tamer Canbazın listesi için geçmesine rağmen bu dönem dinlenmek istediği için affını isteyen Selim Pazarlı sessizliğini bozdu.

“HER ZAMAN YANLARINDAYIZ”

 

Güzelcespor’da ismi Tamer Canbaz’ın listesi için geçmesine rağmen bu dönem  dinlenmek istediği için affını isteyen Selim Pazarlı sessizliğini bozdu.

 

“BUGÜNE KADAR HİÇ BIRAKMADIK”

 Pazarlı yönetimde yer alıp almamasının çok önemli olmadığını, Güzelcespor’u hiçbir zaman yalnız bırakmayacağını söyledi. Pazarlı “Biz yönetimde olsak  da olmasak da her zaman arkalarındayız, yanlarındayız. Bugüne kadar hiç bırakmadık, bundan sonra  da bırakmayacağız. Onların başarılı olmaları bizim başarımız olacak. Kağıt üzerinde yönetici olup olmamamız önemli değil. Güzelce  var olduğu  sürece ben hep yanlarındayım. Güzelcespor benim için herşeyden önce gelir.” Dedi.

Bu haber 568 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

1.AMATÖR KÜME

BAŞARISIZ OLMA LÜKSLERİ YOK

BAŞARISIZ OLMA LÜKSLERİ YOK Güzelcesporda 4 yıllık başkanlık döneminin ardından hafta sonunda yapılan genel kurulda görevi Tamer Canbaza devred...

GÜZELCEDE CANBAZ DÖNEMİ

GÜZELCEDE CANBAZ DÖNEMİ Amatör 1.Küme ekiplerinden Güzelcesporda dün yapılan genel kurulun ardından Tamer Canbaz devri resmen başladı. 4 y...


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi