İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


CANBAZIN LİSTESİ KESİNLEŞTİ

CANBAZIN LİSTESİ KESİNLEŞTİ

Tarih 27 Nisan 2019, 07:58 Editör İskender Kordu

Güzelcesporda 19 Mayısta yapılacak olan genel kurul öncesi adaylığını açıklayan Tamer Canbazın listesi de kesinlik kazandı.

CANBAZ’IN LİSTESİ KESİNLEŞTİ

 

Güzelcespor’da 19 Mayıs’ta yapılacak olan genel kurul öncesi adaylığını  açıklayan Tamer Canbaz’ın listesi de kesinlik kazandı.

 

Uzun  süreden beri liste konusunda çalışan Canbaz’ın yönetimde yer vereceği isimlere son şeklini verdiği ifade edildi. Canbaz’ın asil listesinde Recep Erol, Fatih Çınar, Mehmet Hepgül, Gencay Kaygusuz, Aşkın Doğan ve Bayram Günay’a yer vereceği kaydedildi. Canbaz’ın asil listeye almaya çalıştığı ancak ikna  edemediği Selim Pazarlı  ve Enver Katrancı gibi isimlere ise yedek yönetim kurulunda yer vereceği, bu isimlerin desteğini de arkasına alacağı elimize ulaşan bilgiler arasında.  Canbaz’ın Selim Pazarlı  ve Enver Katrancı’nın yanısıra yedek listesinde Aykut Dalyancı, Haluk Aydın ve Özen Pazarlı isimlerine de yer vereceği kaydedildi.

Haber: İskender KORDU

Bu haber 483 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

1.AMATÖR KÜME

BAŞARISIZ OLMA LÜKSLERİ YOK

BAŞARISIZ OLMA LÜKSLERİ YOK Güzelcesporda 4 yıllık başkanlık döneminin ardından hafta sonunda yapılan genel kurulda görevi Tamer Canbaza devred...

GÜZELCEDE CANBAZ DÖNEMİ

GÜZELCEDE CANBAZ DÖNEMİ Amatör 1.Küme ekiplerinden Güzelcesporda dün yapılan genel kurulun ardından Tamer Canbaz devri resmen başladı. 4 y...


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi