İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


LAYIK OLMAYA ÇALIŞACAĞIM

LAYIK OLMAYA ÇALIŞACAĞIM

Tarih 26 Nisan 2019, 08:12 Editör İskender Kordu

Davutpaşa Başkan Vekili Şükrü Conger içindeki Davutpaşa sevgisiyle görevini en iyi şekilde ifa etmeye çalışacağını söyledi.

“LAYIK OLMAYA ÇALIŞACAĞIM”

 

Davutpaşa Başkan Vekili Şükrü Conger içindeki Davutpaşa sevgisiyle görevini en iyi şekilde ifa etmeye çalışacağını söyledi.

 

Conger “Davutpaşa kulübüme karşı ezelden beri duyduğum sevginin tezahürü sonucu sevgili başkanımızın teveccühüyle ben de yönetim kurulunda görevimi büyük bir sevgi ile ifa edeceğim. Benim Davutpaşalı olmama en büyük neden kardeşim Sıtkı Özcan’dır. Ve ben onun bu sevgisini Davutpaşa taraftarı olarak layık olmaya çalışacağım. Davutpaşamız 2017- 2018 sezonunda centilmenlik şilti almıştır. Bu geleneğimiz devam edecektir. Davutpaşa’nın ismini her yerde iftiharla sunacağız.” Şeklinde konuştu.

Bu haber 350 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

1.AMATÖR KÜME

KİVARTTAN BURAYA KADAR

KİVARTTAN BURAYA KADAR Kivart Yapı Mimarlık AŞden flaş karar çıktı. Yönetim kurulu başkanlığını Korkut Tekinin yaptığı Kivart Yapı Mimarlı...

USLUDAN ÇANAKÇAYA KUZU ÇEVİRME

USLUDAN ÇANAKÇAYA KUZU ÇEVİRME Çanakça Mahalle Muhtarı Recai Uslu, pandemi nedeniyle 8.haftada yarıda kalan ligde Federasyon kararıyla 1.Amatöre y...


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi