İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


2.AMATÖR CUMARTESİ SONUÇLARI

2.AMATÖR CUMARTESİ SONUÇLARI

Tarih 21 Nisan 2019, 20:54 Editör İskender Kordu

Bugün oynanan maçlarda alınan sonuçlar

AMATÖR 2.KÜME

1.GRUP

Yalıköy- Karacaköy Bld: 0-7

Medicell İstanbul Mimaroba- Esenkent Gençlik: 3-2

Avcılar Gençlerbirliği- Gümüşyaka: 3-2

3.GRUP

Anadolu Esenyurt- Arnavutköy: 3-1

Esenyurt Kartal- Silivri Kadıköy: 4-2

Karaağaç- Tepecik Anadolu: 2-3

Esenyurt Örnek İ.Y.- Esenyurt İncirtepe: 0-2

Ormanlı- Selimpaşa: 4-0

5.GRUP

Gümüşdere- Gedikpaşa: 1-2

Neslişah- Nurtepe Güney Yıldızı: 3-1

Esenay- Hür Eğitim: 3-2

Gümüşdere- Gedikpaşa: 1-2

7.GRUP

Kadim- GOP Şemşipaşa: 6-3

Mahmutşevketpaşa- Ayazağa Esen: 3-0

Bayrampaşa Doğan- Şehremini: 0-2

9.GRUP

Bağcılar Evren- Cankurtaran: 1-3

Boyacıköy- Y.S.Selim: 5-3

Z.Yeşiltepe- Yeniufuk: 0-4

Özalibeyköy- Sanayi Mahallesi: 4-6

11.GRUP

Altınyıldız- Ö.Y.Selim: 3-1

Şafak 76- Esenler Turgut Reis: 6-1

Sultanmurat- Bahçelievler İ.Y: 3-1

13.GRUP

Pendik Çamlık- Yakacık: 1-4

Pendik Yenişehir Kartalları- Balkan Yeşilbağlar: 1-2

15.GRUP

Maltepe Fındıklı- Pendik Güllübağlar: 3-2

Anadolu Üsküdar- Beykoz Yenimahalle: 6-1

Üsküdar İcadiye- İstanbul Altınordu: 2-1

Küçükbakkalköy- İdealtepe: 2-1

17.GRUP

İçerenköy İ.Y.- Ferah: 6-2

Kozyatağı- 1453 Maltepe  Gençlik: 4-0

Hasanpaşa- 1923 Esenkent: 1-2

Üsküdar Salacak- Ataşehir Arena: 4-1

Bu haber 380 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

2.AMATÖR KÜME

KİLYOSTA YÜKSELME DEVRİ

KİLYOSTA YÜKSELME DEVRİ Amatör 1.Küme ekiplerinden Kilyossporda teknik direktörlük görevine Murat Yüksel getirildi.

FENERKÖY LİGE KATILIYOR

FENERKÖY LİGE KATILIYOR Amatör 2.Küme ekiplerinden Fenerköyspor bu yıl hem A takım düzeyinde hem de altyapılarda lige katılmak için düğmeye...


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi