İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


2.AMATÖR CUMARTESİ SONUÇLARI

2.AMATÖR CUMARTESİ SONUÇLARI

Tarih 14 Nisan 2019, 01:36 Editör İskender Kordu

Bugün oynanan maçlarda alınan sonuçlar

AMATÖR 2.KÜME

2.GRUP

İhsaniye- S.Ortaköy: 2-5

Akören- Çanakça: 1-0

Gümüşpınar- Celaliye:

Dağyenice- Seymenköy:

4.GRUP

Çelik- Z.Zafer: 2-3

H.Çetinkaya- K.Çekmece Tokat Bereketli: 1-2

Beştelsiz- Nurtepe: 1-5

Sarıyer Maden- Çatal Zeytin Zümrüt: 3-2

Etiler- R.Hisarı: 4-1

6.GRUP

Etiler Kartal- Avcılar Gümüşpala: 1-0

Yeniözkartal- Beyoğlu: 0-1

Bağcılar İ.Y. Cem- Güngören Doğuş: 2-0

K.M.Paşa- Alemdar: 5-1

8.GRUP

Yeni Ortabayır- Altınaslar: 6-2

Güzelhisar- Büyük Ümitler: 3-2

İstanbul Barış- Özyarımburgaz: 3-0

Şenlik Gençlerbirliği- Altınok: 1-3

10.GRUP

İTÜ- Küçükpazar: 1-2

Y.Güneş- Aslantepe: 4-3

Olimpiyat- İstanbul Gençlergücü: 8-3

12.GRUP

Fatih- İstanbul Erzincan: 0-2

Yeşilılgaz- Zeytinburnu: 2-3

Bahçelievler- Şişli Gençlik: 4-1

Halkalı Taştepe- Ateştuğla: 0-5

Harmantepe- Söğütlüçeşme Birlik: 2-4

14.GRUP

Anadolu Hisarı- Beykoz Göllü Köyü: 6-0

Rüzgarlıbahçe- Feneryolu: 2-2

K.Cevizli G.Gücü- Tuzla Gençlerbirliği: 5-2

16.GRUP

Sapanbağları- FK 1864: 1-2

Ümraniye Hekimbaşı- Sultan Mehmed Han: 5-0

İstanbul Ataşehir- Ataşehir Yonca: 1-2

Erenköy Acar- Pendik Doğan: 0-1

18.GRUP

Tokatköy- Acıbadem Üsküdar: 1-5

Anadolu Kartalları- İnkılap: 3-3

Özataşehir- Kavakpınar: 0-5

Bu haber 447 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

2.AMATÖR KÜME

DAĞYENİCEDE BEYKOZ DÖNEMİ

DAĞYENİCEDE BEYKOZ  DÖNEMİ Amatör 2.Küme ekiplerinden Dağyenicesporda önceki gün yapılan genel kurulun ardından seçime tek liste ile giren Şab...

ÇITAYI YÜKSELTİYORUZ

ÇITAYI YÜKSELTİYORUZ Medicell İstanbul Mimarobaspor Başkan Yardımcısı İhsan Özşandan flaş açıklamalar geldi.


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi