İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


SİLİVRİSPOR HEPİMİZİN KULÜBÜDÜR

SİLİVRİSPOR HEPİMİZİN KULÜBÜDÜR

Tarih 09 Nisan 2019, 14:27 Editör İskender Kordu

Silivrispor Kulüp Başkanı Akgün Duru bugün düzenlediği basın toplantısıyla ligin bitimine 4 hafta kala basın mensuplarının önüne çıktı. Durunun ilk sözleri Ligde 4 maçı alıp ligde kalacağız. Bundan şüphem yok oldu. Diyerek taraftarların yüreğine su serpti.

“SİLİVRİSPOR HEPİMİZİN KULÜBÜDÜR”

 

Silivrispor Kulüp Başkanı Akgün Duru bugün düzenlediği  basın toplantısıyla ligin bitimine 4 hafta kala basın mensuplarının önüne çıktı. Duru’nun ilk sözleri “Ligde 4 maçı alıp ligde kalacağız. Bundan şüphem yok  oldu.” Diyerek taraftarların yüreğine su serpti.

 

“TAKIMINA SAHİP ÇIK, BENİM TAKIMIM SİLİVRİSPOR”

Duru  “Davetimizi kabul ederek bizleri onurlandırdığınız için herkese teşekkür ederiz. Ülkemiz önemli bir yerel seçim süreci yaşadı. Bu seçimlerinin sonuçlarının hem ülkemize hem de ilçemize hayırlı olmasını temenni ederim. Bir önceki dönemde hizmette bulunan herkese teşekkür ederim. Silivrispor olarak bir süre önce sosyal medyada başlattığımız “Takımına sahip çık, Benim takımım Silivrispor” kampanyası için elimizi uzattığımız Belediye Başkanımız Sayın Volkan Yılmaz elimizi tutmuş ve kendilerine gönderilecek çiçek yerine Silivrispor'a bağış yapılmasını talep etmiştir. İlçemizdeki tüm esnafımıza Silivrispor bayrakları dağıtmış, ilçemizin sokaklarını ve billboardlarını donatmıştır. Kendilerine buradan sizlerin aracılığı ile teşekkürlerimizi sunarız.

“DEKONTLAR VOLKAN YILMAZ'A VERİLECEKTİR”

Başlatmış olduğumuz bu kampanyaya destek yapanların listesi ve bağış makbuzlarının fotokopileri Belediye Başkanımız Volkan Yılmaz'a teslim edilecektir.

“3 GENCİMİZ MİLLİ TAKIMI ÇAĞIRILDI”

Silivrispor sadece bir futbol kulübü değildir. A takım, futbol altyapı, voleybol, basketbol, briç, boks olmak üzere toplam 400 sporcumuzun 295 lisanslı oyuncumuzdur. Bayan voleybol takımımız TVF 2. Ligde mücadele etmektedir. U 19 takımımız ve U 13 takımımız gruplarında oynadıkları maçların ardından şampiyon olmuşlardır. U-13 takımımızdaki 3 gencimiz TFF U-13 Milli Takımına davet edilmiştir. Boks hocamız Yaşar Yalçın ise bizleri gururlandırmış ve Avrupa Şampiyonu olmuştur. Kulüp yöneticiliğinin bir gönül işi olduğunu kanıtlıyoruz.

EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR

Kulübümüzün kurucu başkanı merhum Şerafettin Arda'dan günümüze kadar olan tüm başkanlarımıza ve yöneticilerine kulübümüz adına teşekkür ediyoruz. Silivrispor hepimizin kulübüdür.

“GELİR VE GİDERİ DENGELEMEK ZORUNDAYIZ”

Başlattığımız bu kampanya sadece şu anlık bir destek olarak kalmamalı. Bu desteklerin sürekliliği sağlanmalı. Yıllık gelir-gider bütçesi eşitlenmediği için her yıl bütçe açığı vermektedir. Bu açık da ya yönetim kurulundan ya da belediyeden istenerek kapatılmaya çalışılmaktadır. Bunun devamlılığı mümkün değildir. Kimse her yıl cebinden 1 milyon para veremez. Biz de tıkanma noktasına geldik. Cebimizdekini  de karşılıksız, sevgiyle veriyoruz. Burada asıl çözüm bu bütçenin gelirle dengelenerek denk getirilmesi gereklidir.

“2 PROJEMİZ VAR”

Kulübümüzün yıllık denk bütçesini oluşturabilmek için kaymakamımız, belediye başkanımız ve çok kıymetli iş adamlarımızdan 2 proje için ricamız olacaktır. Bu projelerimizin birincisi, Silivri'deki mevcut her fabrika bağış makbuzu karşılığı aylık sadece Bin TL gibi bir tutarı kulübün resmi hesabına yatırabilir. Bu şekilde bizde gençliğe daha fazla yatırım yapabiliriz.

Projemizin ikincisi ise, ilçemizde belirlenen noktalarda Silivrispor'a verilmek üzere 100 adet reklam billboardları tahsis edilirse buradan ciddi bir gelir elde edilebiliriz.

Mevcut gelirlerimiz olan otogar ve otopark, kira, Spor Toto (İddia) ve TFF gelirleri de bunlara eklendiğinde çok ciddi bir bütçe elde edilebilir ve Silivrispor'un ekonomik sağlam temelleri oluşturulmuş olur. Bu sayede hiç kimse paralı başkan ya da yönetici aramak zorunda kalmaz. Sürekli kurumlara gidip dilenmek zorunda kalmaz. Biz geleceği planlıyoruz.

“KURUMLAR KALICI, KİŞİLER İSE GEÇİCİDİR”

Biz bunları sadece bugün için istemiyoruz. Çünkü kurumlar kalıcı, kişiler ise geçicidir. Allah'ın izni ile bu yıl ligde kaldıktan sonra kişisel kararlar ve değerlendirmeler yapılır ve buna göre bir yol çizilir. Burada amaç benim veya mevcut yönetim kurulunun desteklenmesi değil, Silivrispor'umuzun her daim desteklenip geleceğinin aydınlatılmasıdır.” Dedi.

Bu haber 661 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

AKTÜEL

AMATÖRLER HAFTAYA KALDI

AMATÖRLER HAFTAYA KALDI İASKFnin bugün Ali Düşmez başkanlığında bugün yapması beklenen toplantı önümüzdeki haftaya ertelendi.

GÖKÇEDEN KIZILAYA KAN BAĞIŞI

GÖKÇEDEN KIZILAYA KAN BAĞIŞI Çatalcaspor Kulüp Başkanı ve Çatalca Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneği Başkanı Hasan Gökçeden Kızılayın aç...


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi