İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


2.AMATÖR PAZAR SONUÇLARI

2.AMATÖR PAZAR SONUÇLARI

Tarih 24 Mart 2019, 22:33 Editör İskender Kordu

Bugün oynanan maçlarda alınan sonuçlar

AMATÖR 2.KÜME

1.GRUP

Esenkent Gençlik- Sayalar: 8-0

Karacaköy Bld- Özörencik:

Gökçeali- Gümüşyaka: 4-2

Yalıköy- Avcılar Gençlerbirliği: 3-6

3.GRUP

Esenyurt İncirtepe- Esenyurt Kartal: 1-1

Anadolu Esenyurt- Karaağaç:

Ormanlıspor- Esenyurt Örnek İ.Y.: 3-2

Selimpaşa- T.Anadolu: 3-2

Arnavutköy- Silivri Kadıköy:

5.GRUP

Hür Eğitim- Nurtepe Güney Yıldızı: 0-0

Gedikpaşa- Taşlıtarla: 1-1

7.GRUP

B.P.Doğan- Mahmutşevketpaşa: 2-1

GOP Şemsipaşa- Ayazağa  Esen: 1-2

Göktürk- Özgayrettepe: 1-0

Şehremini- İstanbul Giresun: 6-3

9.GRUP

Altınay- Y.S.Selim: 0-1

Cankurtaran- Boyacıkköy: 2-1

Fişek- Özalibeyköy: 1-2

Yeniufuk- Sanayi Mahallesi: 4-2

Zeytinburnu Yeşiltepe- Bağcılar Evren: 1-4

11.GRUP

Ö.Y.Selim- Bahçelievler İ.Y.: 2-6

Esenler Turgut Reis- Günyamaç: 3-1

Altınyıldız- Cevizlispor: 2-0

Şafak 76- Sultanmurat: 1-2

13.GRUP

Selami Ali Yeşilsaha- İstanbul Esnaf: 0-6

Girne Gençlik- Üsküdar Çınar: 4-1

Yakacık- Örnekköy: 4-0

Pendik Çamlık- Pendik Yenişehir Kartalları: 0-5

15.GRUP

Pendik Güllübağlar- Beykoz Yenimahalle: 4-1

Maltepe Fındıklı- Üsküdar İcadiye: 4-3

Küçükbakkalköy- Anadolu Üsküdar: 1-3

17.GRUP

Kozyatağı- İçerenköy İ.Y.: 0-2

Üsküdar Salacak- Hasanpaşa: 1-3

1453 Maltepe Gençlik- 1923 Esenkent: 2-3

Bu haber 432 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

2.AMATÖR KÜME

DAĞYENİCEDE BEYKOZ DÖNEMİ

DAĞYENİCEDE BEYKOZ  DÖNEMİ Amatör 2.Küme ekiplerinden Dağyenicesporda önceki gün yapılan genel kurulun ardından seçime tek liste ile giren Şab...

ÇITAYI YÜKSELTİYORUZ

ÇITAYI YÜKSELTİYORUZ Medicell İstanbul Mimarobaspor Başkan Yardımcısı İhsan Özşandan flaş açıklamalar geldi.


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi