İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


ALİPAŞADA URAL SESLERİ

ALİPAŞADA URAL SESLERİ

Tarih 03 Ocak 2019, 14:42 Editör İskender Kordu

Amatör 2.Küme ekiplerinden Alipaşasporda Şubat ayında yapılacak olan genel kurul öncesi camianın önde gelen isimlerinin efsane başkan Yadigar Uralın yeniden başkanlığa dönmesi için büyük bir baskı yapmaya çalıştığı belirtildi.

ALİPAŞA’DA URAL SESLERİ

 

Amatör 2.Küme ekiplerinden Alipaşaspor’da Şubat ayında yapılacak olan genel kurul öncesi camianın önde gelen isimlerinin efsane başkan Yadigar Ural’ın yeniden başkanlığa dönmesi için büyük bir baskı yapmaya çalıştığı belirtildi.

 

Alipaşaspor’un son yıllarda eski günlerini mumla aratması nedeniyle kendisine yapılan baskılara kayıtsız kalamayan Ural’ın da Şubat ayında yapılacak olan seçim öncesi kolları sıvadığı elimize ulaşan duyumlar arasında. Ural’ın da kulübün içinde bulunduğu durumu sindiremediği, kulüp başkanı Tuna Özer’le de önümüzdeki günlerde biraraya gelerek birlikte kulübün durumunu masaya yatıracakları ifade edildi. Ural’ın görevi Ünal Güner’e kendi elleriyle devrettiği dönemde olduğu gibi Özer’den de kendi rızasıyla başkanlık için önünü açmasını isteyeceği bildirildi.

Kongre için kolları sıvayan Ural’ın bu çerçevede daha önce birlikte görev yaptığı yönetim kurulu üyeleriyle biraraya gelerek yeni yönetim için fikir alışverişinde bulunacağı öğrenildi. Ural’ın daha önce uzun süre birlikte çalıştığı ekibiyle yapacağı görüşmenin ardından adaylığı için son noktayı koyacağı belirtildi. Konuyla ilgili sessizliğini bozan Ural gazetemize flaş açıklamalar yaptı. Adaylığı konusunda gazetemize konuşan Ural “Eski kadromla bir görüşme yapmam lazım. Yanımda yöneticilik yapacak olan arkadaşlarla uyumum önemli. Bu konuda Sayın Muhtarımızla da bir görüşme yaptığımızı saklayamam. Yönetim 9 kişiden oluşacak. 9 kişi de yedek yönetim kurulu olacak. 3 denetleme asil 3 de denetleme yedekle birlikte bize gerçekten iş yapacak 24 kişi lazım. Ben bir görevi aldığım zaman arkamdan laf söyletmem. Bir yerde bir horoz öter. Bu kulüpte 26 senem geçti. Kimse giderken geride borç bırakmadım. Ben vereceğim kadar söz veririm. Tuttuğum sözü de yerine getiririm. Onun için de arkadaşlara danışmam lazım. Amatör yer burası. Parasal olarak ben amatörde yokum ama harçlığa varım. 2.Amatörde durmak şartıyla da burada çok can yakarız, ısırıcı oluruz. Yönetime gelirsem de bunu Tuna Başkanın ve yönetimin gönlünü alarak yapmak istiyorum. Biz nasıl Ünal Güner’e nasıl görevi teslim ettiysek aynı o şekilde tatlılıkla almak istiyorum.” Şeklinde konuştu.

Haber: İskender KORDU

Bu haber 224 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

2.AMATÖR KÜME

DAĞYENİCEDE BEYKOZ DÖNEMİ

DAĞYENİCEDE BEYKOZ  DÖNEMİ Amatör 2.Küme ekiplerinden Dağyenicesporda önceki gün yapılan genel kurulun ardından seçime tek liste ile giren Şab...

ÇITAYI YÜKSELTİYORUZ

ÇITAYI YÜKSELTİYORUZ Medicell İstanbul Mimarobaspor Başkan Yardımcısı İhsan Özşandan flaş açıklamalar geldi.


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi