İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


B.ÇEKMECEYİ ALACAĞIZ

B.ÇEKMECEYİ ALACAĞIZ

Tarih 14 Kasım 2018, 11:23 Editör İskender Kordu

B.Çekmece Tepecikspor Başkan Yardımcısı Temel Eyüboğlu AK Parti B.Çekmece Belediye Başkanlığı aday adaylığını açıkladıktan sonra bugün basın ordusunun karşısına çıktı.

“B.ÇEKMECE’Yİ ALACAĞIZ”

 

B.Çekmece Tepecikspor Başkan Yardımcısı Temel Eyüboğlu AK Parti B.Çekmece Belediye Başkanlığı aday adaylığını açıkladıktan sonra bugün basın ordusunun karşısına çıktı.

 

“B.ÇEKMECE’Yİ AK PARTİLİ YAPMAK İÇİN BU YOLA ÇIKTIK”

Aday adaylığı süreci ile ilgili olarak bilgi veren Eyüboğlu B.Çekmece Belediyesi’ni AK Partili yapmak için yola çıktıklarını söyledi. Eyüboğlu “AK Parti kurulduğundan beri içindeyim. Şu ana kadar benimle birlikte 12 kişi aday adaylığı için ilçeye başvurmuş durumda. Cuma gününe kadar  da sayıya eklenen yeni isimler de olabilir. Biz her zaman AK Parti sevdalıyız, Büyükçekmece sevdalısıyız. B.Çekmece’yi AK Partili yapmak için hepimiz bu yola çıktık. Hangimize nasip olursa olsun biz yolumuza devam edeceğiz.” Diye konuştu.

“ELİMİZİ TAŞIN ALTINA KOYDUK”

Eyüboğlu 35 yıldan beri B.Çekmece’de ikamet ettiğini, 25 yıldan beri de sporun içinde olduğunu ifade ederek “B.Çekmece için elimizden geleni yapmak için elimizi taşın altına koyduk. B.Çekmece Belediyesi’ni AK Partili yapmak için çok mücadele etmemiz gerekiyor. Tekrar siz basın mensubu arkadaşlarımıza da toplantıya iştirak ettiğiniz için teşekkür ediyorum.” Dedi.

“AMATÖRLER NASIL AYAKTA DURSUN?”

B.Çekmece Belediyesi’nin 2018 yılını spor yılı ilan etmesine rağmen sporla ilgili herhangi bir faaliyet yapmadığını dile getiren Eyüboğlu “B.Çekmece Belediyesi 2018 yılını spor yılı ilan etti ama sadece kağıt üzerinde. Herhangi bir faaliyet yok. B.Çekmece’de amatör spor kulüplerini destekleme derneği diye bir dernek de var ama bu da kağıt üzerinde. Faaliyet var mı? Yok.  Şimdi bizim bu hafta Pendik ile maçımız var. Pendikspor Pendik Belediyesi’nin araçlarıyla geliyor buraya. Biz zor temin ediyoruz. Amatörler nasıl ayakta dursun?  “ ifadesini kullandı.

 

Bu haber 259 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

AKTÜEL

TEPECİK ALTYAPISI CANLANIYOR

TEPECİK ALTYAPISI CANLANIYOR Uzun yıllardan beri altyapıda sessiz kalan B.Çekmece Tepecikspor özellikle bu sezon altyapıda önemli işlere imza at...

AMATÖR DOSTU YUSUF OCAK

AMATÖR DOSTU YUSUF OCAK Esenyurt Belediyesi Spor İşleri Müdürü Yusuf Ocak mesai saatleri dışında da amatör spor kulüpleriyle sürekli iç içe...


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi