İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


SAĞLAMDAN CİHANGİRE MORAL KAHVALTISI

SAĞLAMDAN CİHANGİRE MORAL KAHVALTISI

Tarih 05 Kasım 2018, 11:06 Editör İskender Kordu

Avcılar Cihangirspor Başkan Vekili Güray Sağlam ligde henüz puanla tanışamayan takıma moral vermek, kenetlenmeyi yeniden sağlamak amacıyla Pazar sabahı Biget Restaurantta sabah kahvaltısı verdi.

SAĞLAM’DAN CİHANGİR’E MORAL KAHVALTISI

 

Avcılar Cihangirspor Başkan Vekili Güray Sağlam ligde henüz puanla tanışamayan takıma moral vermek, kenetlenmeyi yeniden sağlamak amacıyla Pazar sabahı Biget Restaurant’ta sabah kahvaltısı verdi.

 

Kulüp Başkanı Yunus Yıldırım’ın da hazır bulunduğu kahvaltıya yeni yönetimde görev yapacak Ömür Sam da katılarak teknik heyet ve futbolcuların yanında oldu.

 Haftayı bay geçiren Avcılar Cihangirspor’da başkan vekili Sağlam’ın verdiği kahvaltıya katılım yüksek olurken Sağlam’ın da kahvaltı boyunca hem teknik heyetle hem de futbolcularla özel olarak görüştüğü, bugüne kadar oynanan maçların unutulmasını, bundan sonra yeni bir sayfa açmalarını istediği öğrenildi.

Kahvaltının ardından gazetemize bir açıklamada bulunan başkan vekili Güray Sağlam sabah kahvaltısı için Biget Restaurant’ın kapısını kendilerine açan Murat Köken’e teşekkür etti.

SAĞLAM: LİGDE KALACAĞIMIZA İNANIYORUM

Sağlam “Biget Restaurant’ın kapılarını kahvaltı için bizlere açan ve her zaman yanımızda olan Sayın Murat Bey’e teşekkür ediyoruz. Böyle bir kahvaltı düzenlemekteki amacımız da bay geçtiğimiz bu haftada birlik ve beraberliğimizi pekiştirmek, kaynaştırmaktır. Bundan sonraki tek hedefimiz ligde kalmak. Başka bir şey yok. Havlu attık diye de bir şey yok. 11 tane maçımız var. Sonuna kadar mücadelemizi devam ettirip ligde kalacağımıza inanıyorum. Öyle ya da böyle yapacağız, ligde kalacağız. Bunun için her türlü fedakarlığı yapacağız.” Dedi.

KAYGISIZ: ÖNÜMÜZDE 11MAÇ DAHA VAR

Teknik direktör Şerif Kaygısız da yönetime böyle bir kahvaltı verdiği için teşekkür etti. Kaygısız “Yönetime, arkadaşlarımıza böyle bir kahvaltı organize ettikleri için çok teşekkür ediyorum. Durumumuzun farkındayız. Bunu düzeltme çabası içindeyiz. Önümüzde 11 maç daha var. Ve biz de bu süreci iyi atlatmak, bulunduğumuz yerin üstüne çıkmak için çabalıyoruz. Birlik ve beraberlik içinde hareket ettiğimiz sürece de bulunduğumuz durumdan kurtulacağımıza ve üstesinden geleceğimize inanıyorum.” Şeklinde konuştu.

YILDIRIM “GÜRAY SAĞLAM KARDEŞİMİZE TEŞEKKÜRE EDİYORUM”

Avcılar Cihangirspor Kulüp Başkanı Yunus Yıldırım da yaptığı açıklamada kötü gidişata bir an önce son vereceklerini, teknik heyete ve sporculara güvenlerinin tam olduğunu söyledi. Yıldırım “Şerif Hocamıza ve futbolculara güveniyoruz. Ligde kalacaklarına inanıyorum. Kötü gidişatımıza kesinlikle dur diyeceğiz. Bize bu süreçte büyük destek veren Güray Sağlam kardeşimize de çok teşekkür ediyorum. Takımdaki birlik ve beraberliğin sağlanması adına bütün fedakarlığını yapan Ömür Sam’a da ayrıca teşekkür ederim.” İfadesini kullandı.

SAM: KÖTÜ GİDİŞATIN FARKINDAYIZ

Avcılar Cihangirspor’da genel kurulun ardından yeni yönetimde görev alacak olan Ömür Sam da gazetemize bir açıklamada bulunarak böyle bir organizasyonda emeği geçen kulüp başkanı Yunus Yıldırım ve 2.Başkan Güray Sağlam’a teşekkür etti. Sam “Öncelikle başkanımıza ve 2.Başkanımıza teşekkür ederiz. Kötü gidişatın farkındayız. Ama hem hocamıza hem de futbolcularımıza güvenimiz tam. Bundan sonraki haftalar için umutluyuz.” Şeklinde konuştu.

Haber: İskender KORDU

Bu haber 349 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

1.AMATÖR KÜME

DAHA İYİ BİR YERDE BIRAKACAĞIZ

DAHA İYİ BİR YERDE BIRAKACAĞIZ Güzelcespor Kulüp Başkanı Hüseyin Aydından Haber Ekspres Spor Servisine flaş açıklamalar geldi. Aydın, kulübü aldık...

AYDINDAN CANBAZA AÇIK DESTEK

AYDINDAN CANBAZA AÇIK DESTEK Güzelcespor Kulüp Başkanı Hüseyin Aydından flaş açıklamalar. Aydın, Mayıs ayında yapılacak olan genel kurul öncesi ...


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi