İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


PARA DA BİR YERE KADAR

PARA DA BİR YERE KADAR

Tarih 02 Kasım 2018, 13:35 Editör İskender Kordu

Güzelcespor Kulüp Başkanı Hüseyin Aydından Haber Ekspres Spor Servisine özel açıklamalar. Aydın amaçlarının altyapıdan ahlaklı ve karakterli oyuncular yetiştirmek olduğunu, bunun için de bütün imkanlarını sonuna kadar zorlayacaklarını söyledi.

“PARA DA BİR YERE KADAR”

 

Güzelcespor Kulüp Başkanı Hüseyin Aydın’dan Haber Ekspres Spor  Servisi’ne özel açıklamalar. Aydın amaçlarının altyapıdan ahlaklı ve karakterli oyuncular yetiştirmek olduğunu, bunun için de bütün imkanlarını sonuna kadar zorlayacaklarını söyledi.

 

Aydın “Altyapıda öncelikli amacımız her sene bir üst yaş kategoriye futbolcu yetiştirerek hem ahlaklı birer sporcu hem de ahlaklı bir birey olmalarına çalışıyoruz. Bunun için de bütün kategorilerde lige katılım sağlıyoruz. A takımlar seviyesinde yaşadığımız sıkıntıları da çok iyi bildiğimiz için imkanlar ölçüsünde altyapımıza daha çok yatırım yaparak kendi oyuncularımızı da kendimiz yetiştirmeye, A takım seviyesinde de onlardan faydalanmaya çalışıyoruz. Baktığınızda bir çok paralı kulübün de altyapılarından oyuncu çıkmadığı için de sürekli dışarıdan oyuncu alarak maliyetleri daha da yükselttiklerine tanıklık ediyoruz. Parayla işleri bir yere kadar yürütebiliyorsunuz. Önemli olan altyapıdan yetiştirip sistemi sürdürülebilir hale getirmek. Zaten dışarıdan oyuncu aldığınızda da takıma uyumunu beklemek zorunda kalıyorsunuz. Amacımız da bu uyum sürecini hiç yaşamadan aşağıdan gelen oyuncuları yukarıya entegre ederek hem Güzelcespor’a hem de Türk futboluna doğru işler yapmak istiyoruz. Bunun yanında sadece iyi sporcular değil ahlaklı sporcular da yetiştirerek topluma da bir faydamız olsun istiyoruz.” İfadesini kullandı.

Haber: İskender KORDU

Bu haber 270 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

1.AMATÖR KÜME

ELİMİZDEKİ MAÇI VERDİK

ELİMİZDEKİ MAÇI VERDİK Avcılar Cihangirspor Teknik Direktörü Şerif Kaygısız 2-2 biten Merkez Kayaşehir maçının ardından yaptığı açıklama...

CİHANGİR PUANLA TANIŞTI: 2-2

CİHANGİR PUANLA TANIŞTI: 2-2 Amatör 1.Küme 12.Grupta sezona kötü bir başlangıç yaparak ilk beş haftada puanla tanışamayan Avcılar Cihangir depl...


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi