İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


AVCILARDA AFRİKA RÜZGARI

AVCILARDA AFRİKA RÜZGARI

Tarih 11 Ekim 2018, 13:47 Editör İskender Kordu

İstanbulda Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan Afrikalı oyunculardan oluşan Anadolu ve Avrupa Karması kadroları Avcılarda bulunan amatör spor kulüpleriyle mini bir turnuvada karşı karşıya geldi.

AVCILAR’DA AFRİKA RÜZGARI

 

İstanbul’da Avrupa ve Anadolu yakasında bulunan Afrikalı oyunculardan oluşan Anadolu ve Avrupa Karması kadroları Avcılar’da bulunan amatör spor kulüpleriyle mini bir turnuvada karşı karşıya geldi.

 

Avcılar Atatürk Stadyumu’nda oynanan maçlar oldukça renkli geçerken Avcılar Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneği Başkanı Yunus Yıldırım da büyük bir ilgiye sahne olan organizasyona ev sahipliği yaptı.

 Turnuvaya Afrika karmalarının yanısıra Denizköşkler, Yeşilova Esnaf ve Avcılar Cihangir takımları da katılarak renk kattı.

Organizasyon sonrası gazetemize bir açıklamada bulunan Avcılar Amatör Spor Kulüplerini Destekleme Derneği Başkanı Yunus Yıldırım ülkemizde bulunan Afrika kökenli oyuncularla bölge kulüplerini karşı karşıya getirerek güzel bir futbol şölenine imza attıklarını, bunun devamını da getireceklerini söyledi.

Yıldırım “Türkiye’deki Afrikalı oyuncuları kulüplerimizin ayaklarına kadar getirdik. Bu turnuvanın devamını da düşünüyoruz. Katılımın daha da yüksek olacağına inanıyorum. Bütün büyük kulüplerimizin hocalarının da gelip bu müsabakaları izlemelerini istiyoruz. Hiç Afrikay’ya gitmesinler. Afrika ayaklarının altında.” Diye konuştu.

Haber: İskender KORDU

Bu haber 501 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

AKTÜEL

ÖNCE FAİR PLAYDA ŞAMPİYONLUK

ÖNCE FAİR PLAYDA ŞAMPİYONLUK Beylikdüzüspor Kulüp Başkanı Metin Aydın altyapının kendileri için temel taş olduğunu söyledi.

AÇIKGÖZ KOLLARI SIVADI

AÇIKGÖZ KOLLARI  SIVADI Çatalca ilçesinde federe olmak için gün sayan Alipaşa Yenidoğansporda kulüp başkanı Ali Açıkgözün ilk kongrede kura...


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi