İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


GÜZELCENİN GELECEĞİ GARANTİ

GÜZELCENİN GELECEĞİ GARANTİ

Tarih 12 Temmuz 2018, 14:42 Editör İskender Kordu

Bölgemizin güzide kulüplerinden Güzelcespor futbol okulları için düğmeye bastı.

GÜZELCE’NİN GELECEĞİ GARANTİ

 

Bölgemizin güzide kulüplerinden Güzelcespor futbol okulları için düğmeye bastı.

 

Yönetim kurulu üyesi Enver Katrancı’nın malzeme sponsorluğunda hafta sonunda start veren futbol okulunun ilk etapta 11 ile 14 yaş aralığında hizmet vereceği bildirildi. Yönetimin futbol okulunun başına da aynı zamanda altyapıda da görev yapan Koray Işıtan  ile İrfan Tokluoğlu’nu görevlendirdiği belirtildi.

KATRANCI’DAN BÜYÜK JEST

Güzelcespor Yönetim Kurulu Üyesi Enver Katrancı yönetime futbol okulu konusunda büyük bir jest yaparak futbol okulunun bütün malzeme konusundaki tüm giderlerine sponsor olduğu ifade edildi. Katrancı’nın bu jesti yönetim kurulunda da büyük bir memnuniyet yarattı.

BÜYÜK BİR TALEP VAR

Bu arada hafta sonunda ilk çalışmasını yapan futbol okullarının ilk antrenmanın ardından sosyal medyada yapılan  duyurularla birlikte büyük bir talep patlamasıyla karşı karşıya kaldığı belirtildi.

İlk antrenmanı takip eden Güzelcespor Fahri Başkanı Tamer Canbaz amaçlarının altyapıdan yetenekli oyuncuları kazandırmak, yaz aylarında da gençleri kötü alışkanlıklardan uzak tutarak spor sahalarına çekmek olduğunu söyledi. Canbaz “İlk hedef Güzelcespor’a altyapıdan yetenekli sporcular kazandırmak. Bunun yanında yaz döneminde gençlerin gelişimlerine katkı sağlamak. Futbol okuluna katılan tüm çocuklar futbolcu olacak diye bir kaide yok. Burada amaç doğru bir planlama ve doğru bir eğitimle çocuklarımızın gelişimine katkı sağlamaktır. Bir diğer hedefimiz de buradan çıkacak olan çocukları Güzelcespor bünyesine katarak resmi liglerde değerlendirmektir. Ben bu konuda katkı sunan yönetim kurulu üyesi Enver Katrancı’ya, hocalarımız Koray Işıtan ve İrfan Tokluoğlu’na çok teşekkür ediyorum. Çok güzel bir projeye el attılar. Bundan sonra da bunu sürekli hale getirerek sağlıklı, düzgün ortamlarda elit ve ahlaklı sporcular yetiştirmek istiyoruz.” Dedi.

Bu haber 152 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

AKTÜEL

KELEBEK GİBİ UÇARIM, ARI GİBİ SOKARIM!

KELEBEK GİBİ UÇARIM, ARI GİBİ SOKARIM! Spor onun için bir yaşam tarzı. Gözleri belki görmüyor ama gönül gözü belki hepimizden daha da açık. İsmi Gürkan Ün...

İŞİMİZ KOLAY DEĞİL

İŞİMİZ KOLAY DEĞİL Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor Başkan Vekili Lokman Naroğlu Van Büyükşehir Belediye galibiyetinin ardından gazete...


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi