İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


H.TAŞTEPEDE MERİÇLİ DÖNEMİ

H.TAŞTEPEDE MERİÇLİ DÖNEMİ

Tarih 15 Mayıs 2018, 00:25 Editör İskender Kordu

K.Çekmece ilçesinin güzide kulüplerinden Halkalı Taştepesporda tarihi kongre. Hafta sonunda kulüp binasında yapılan genel kurul 126 üyeden, 85 üyenin katılımıyla gerçekleşirken genel kurula tek liste ile giren İsmail Meriçli yeniden başkanlığa seçildi.

H.TAŞTEPE’DE MERİÇLİ DÖNEMİ

 

K.Çekmece ilçesinin güzide kulüplerinden Halkalı Taştepespor’da tarihi kongre. Hafta sonunda kulüp binasında yapılan genel kurul 126 üyeden, 85 üyenin katılımıyla gerçekleşirken genel kurula tek liste ile giren İsmail Meriçli yeniden başkanlığa seçildi.

 

Divan başkanlığını Ömer Albayrak’ın yaptığı genel kurulda divan katipliklerine de Hakan Karaca, Soner Girgin ve Çetin Eren getirildi.

Tarihi bir katılıma sahne olan kongrede Meriçli camianın büyük desteğini arkasına alarak 3 yıllığına yeniden göreve geldi.

 Genel kurulun son dakikasına kadar salonu terk etmeyen kongre üyeleri kapanış konuşmasının ardından da İsmail Meriçli’yi uzun süre ayakta alkışladı.

Camiadan tam destek alan Meriçli 18 kişiden oluşan asil ve yedek listesi şu isimlerden oluştu: İsmail Meriçli, Mehmet Dalkıran, Muharrem Bayraktar, Coşkun Turan, Yüksel Avcı, Şentürk Akbaba, Bilal Güzel, Enis Er, Yankı Meriçli, Süleyman Albayrak, Gürkan Kullukçu, Soner Girgin, Erdinç Günay, Hakan Karaca, Mehmet Reis, Dursun Şencan, Sabahattin Demirkan ve Emin Özcan. Denetleme Kurulu Asil: Recep Karşı, Selami Kayaduman, Hakan Meriçli. Denetleme Kurulu Yedek: Mehmet Gülbahar, Remzi Meriçli, Ceyhun Karakayalı.

Genel kurulun ardından bir teşekkür konuşması yapan kulüp başkanı İsmail Meriçli amaçlarının çocukların daha iyi şartlarda spor yaparak kötü alışkanlıklardan ve çevrelerden korumak olduğunu söyledi.

Meriçli “20 senedir bu kulüpte yöneticilik yapıyorum. Bugüne kadar hep çocuklarımızın daha iyi şartlarda spor yapabilmesi için mücadele ettik. Çocuklarımızın daha iyi yerlere gelebilmesi için her zaman yardımcı olduk. Günümüzde artık madde kullanımı ufak yaşlara geldi. Biz bir şekilde çocuklarımıza kulübümüzün çatısı altında spor yaptırarak kötü emelli insanların bu emellerine engel oluyoruz. 3 seneden beri başarı geldi ama çok zorluklar çektik.” İfadesini kullandı.

Haber ve fotoğraf: İskender KORDU

Bu haber 290 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

AKTÜEL

TEPECİK ALTYAPISI CANLANIYOR

TEPECİK ALTYAPISI CANLANIYOR Uzun yıllardan beri altyapıda sessiz kalan B.Çekmece Tepecikspor özellikle bu sezon altyapıda önemli işlere imza at...

AMATÖR DOSTU YUSUF OCAK

AMATÖR DOSTU YUSUF OCAK Esenyurt Belediyesi Spor İşleri Müdürü Yusuf Ocak mesai saatleri dışında da amatör spor kulüpleriyle sürekli iç içe...


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi