İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


ALTYAPIYI ÖNEMSİYORUZ

ALTYAPIYI ÖNEMSİYORUZ

Tarih 02 Nisan 2018, 20:48 Editör İskender Kordu

Gençobaspor Kulüp Başkanı Gökmen Köksal Aras altyapıda ilk hedeflerinin ahlaklı ve karakterli oyuncular yetiştirmek olduğunu söyledi.

“ALTYAPIYI ÖNEMSİYORUZ”

 

Gençobaspor Kulüp Başkanı Gökmen Köksal Aras altyapıda ilk hedeflerinin ahlaklı ve karakterli oyuncular yetiştirmek olduğunu söyledi.

 

“EĞİTİM SEMİNERLERİ DÜZENLEMEYİ PLANLIYORUZ”

Aras “Şu an temel hedefimiz altyapımızdaki oyuncularımıza öncelikli olarak spor ahlakı aşılamaktır. Bunun yanında gençlerimize paylaşma ruhu, sorumluluk alışkanlığı,  mücadele ruhu ve birlikte hareket etme düşüncesini oturtmaktır.

 U 13 yaş grubunu da bu ruhun oturtulması açısından çok önemli bir grup olarak görüyoruz. Bu yaşlar karakter yapısının da yeni yeni oturmaya başladığı yaşlar olduğu için U 11, U 12 ve U 13 yaş gruplarını çocuklarımızın kişisel gelişimleri açısından da önemsiyoruz. 

 Kulübümüzde ayrıca önümüzdeki günlerde çocuklarımızın daha sağlıklı yetişmesi için aileleri de içine katarak eğitim seminerleri düzenlemeyi planlıyoruz. Burada amaç hem sporcularımızı hem de velilerini bilinçlendirerek okul ve sporu birlikte yürütmelerine yardımcı olmak istiyoruz.” Diye konuştu.

CANBAZ: HER GEÇEN GÜN AŞAMA KAYDETTİKLERİNİ GÖRÜYORUM

İASKF Yönetim Kurulu Üyesi Tamer Canbaz da hafta sonunda Gençobaspor’un U 13 Liginde oynadığı maçı Güzelce Stadı’nda Gençobaspor Kulüp Başkanı Gökmen Köksal Aras’la birlikte takip etti. Canbaz da Gençobaspor’u yakından takip ettiğini, özellikle aile ve kulüp bütünleşmesi konusunda örnek çalışmaları nedeniyle Gençobaspor’u kutladığını söyledi.

 Canbaz “Gençobaspor kulübü önemli düşüncelerle, önemli projelerle amatör oldu. İlçemizin bir kulübü . Biz de Gençobaspor’un federe olmasında, federe olma aşamasında da antrenman ve müsabakalarını oynayacağı tesis aşamasında bizden taleplerine cevap vererek yardımcı olduk. Özellikle hocaları Suat Akdereli benim eski bir dostum. İyi tanıyorum. Bugün bir eğitimci olarak orada olması gerçekten çok önemli onlar için. Sabırlı bir şekilde çalışmalarını sürdürüyorlar. Her geçen gün aşama kaydettiklerini görüyorum. Ve antrenmanlarında ve maçlarında gördüğüm kadarıyla sürekli aileler yanlarında oluyorlar. Onları bu şekilde, birbirleriyle bütünleşmiş bir şekilde görmek, aile, sporcu ve yönetimin birlikte hareket etmesi güzel bir örnek diye düşünüyorum.  Zamanla çok daha iyi şeyler başaracaklarını düşünüyorum. Doğru yaptıkları her işte ve projede yanlarında olacağımızı, federasyon olarak da gönlümüzden geçen bu kulüplerimizin sayısının artmasıdır.” Şeklinde konuştu.

Bu haber 763 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

U 13 LİGİ

ZAFERİMİZ KUTLU OLSUN/ YAŞAR KAÇAR

ZAFERİMİZ KUTLU OLSUN/ YAŞAR KAÇAR Yalıköyspor Kulüp Başkanı Yaşar Kaçar bir mesaj yayınlayarak Çanakkale Zaferinin 104. yıldönümünü kutladı

DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KUTLU OLSUN/ HALİL İBRAHİM TOY

DÜNYA KADINLAR GÜNÜ KUTLU OLSUN/ HALİL İBRAHİM TOY Teknik Direktör Halil İbrahim Toy 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle bir mesaj yayınladı


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi