İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


U 14 LİGİ PAZAR SONUÇLARI

U 14 LİGİ PAZAR SONUÇLARI

Tarih 28 Şubat 2016, 22:35 Editör İskender Kordu

Bugün oynanan maçlarda alınan sonuçlar

U 14 LİGİ

2.GRUP

Gürpınar – Beylikgücüspor: 2-0

Başakşehir - Başakşehir İkitelli: 3-0

4.GRUP

Bezirganbahçe - Osmaniye İstiklal: 1-0

Bağcılar Eğitim - Tepebağ Kültür: 0-4

Altınay - Bağcılar Ordu: 2-7

Öz Y.Selim - İstanbul Gümüşhane: 8-0

6.GRUP

İstanbul Barışspor - Bakırköy Aslan: 4-1

Haznedar - İstanbul Atakent: 5-0

İstanbul Soma - Kağıthane Sadabad: 6-2

B.Evler Futbol Atletik - Yahya Kemal: 2-0

8.GRUP

Şirinevler - Bağcılar İ.Y.Cemspor: 0-0

Öz Yarımburgaz – Selvispor: 1-1

Avcılar 1903 Spor – Yıldız: 1-1

Esenler – Yenibosna: 0-2

10.GRUP

1907 A.Ç.Çeşme - S.Kartal: 6-0

Cevatpaşa - Türk Telekomspor: 7-0

Terazidere - Bahçelievler Olimpik: 0-4

12.GRUP

Yeşilılgaz – Alibeyköyspor: 2-2

Kanarya – Örnektepe: 5-0

Kağıthane Çağlayan - Abidei Hürriyet: 3-3

Zara Ekinli - İstanbul Güngören: İptal

14.GRUP

Cennet Barbaros – Kocasinan: 3-0

Albayrak – Dikilitaş: 4-0

İst.Bayburt – Aslantepe: 4-0

Irmakspor - Bağcılar Evren: 0-5

16.GRUP

Atakent 2015 – Çeliktepe: 3-4

18.GRUP

Gürzafer - İstanbul Kastamonu: 2-5

Es. Kulüp Atletik - Çağrım Marmara 1907: 0-3

İstanbul Sinop - Nurtepe Güneyyıldızı: 5-0

Z.Yıldız - Söğütlüçeşme Birlik: 1-1

20.GRUP

Piyalepaşa – Küçükçekmece: 0-3

22.GRUP

Yeniköy – Çıksalın: 2-2

Bayrampaşa Doğan - Fatih Yayla: 0-3

Küçükköy - Öz Trabzonlular: 7-0

Zeytinburnu Yeşiltepe - İst. Esenler Tokat: 0-11

24.GRUP

Göktürk Sarayspor - Ateştuğla Spor: 6-0

Kağıthane - Kanarya Azim: 1-3

Yedikule – Çayırbaşı: 6-0

Yıldıztabya – Altınova: 1-3

26.GRUP

Bakırköy - Yıldıztabya Mimarsinan: 10-0

Mahmutbey – Kartaltepe: 1-1

Kocamustafapaşa – Karadolapspor: 3-0

28.GRUP

R.Kavağı – Güzeltepe: 1-3

Beyoğlu Yeniçarşı - Cfs Bağcılar: 0-3

Batı Trakya - Eyüp Çırçır İmar: 2-1

30.GRUP

Taçspor - Sancaktepe Zigana: 5-3

Paşabahçe - 1905 Maltepe Gençlik: 1-1

Şile – Haydarpaşa: 1-5

32.GRUP

Çamlıcaspor – Selimiye: 0-3

Ataşehir Yoncaspor – Ortaçeşme: 1-4

İdealtepespor – Kemahspor: 10-2

34.GRUP

Atalar – Libade: 3-5

Gümüşsuyu – Sarıgazi: 1-6

36.GRUP

Beykoz 1908 - İstanbul Sahil Spor: 6-2

Başıbüyükspor – Çengelköy: 2-1

Kbs Kurtköy - İstanbul Ataşehir: 6-1

38.GRUP

Artukbey İ.Ö – Kavacık: 3-0

Örnek Gençlik - Gülensu Spor: 9-0

Girne Gençlik - Yenidünya Spor: 3-2

Bu haber 997 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

U 14 LİGİ

ÜSTÜN FUTBOL TEKNOLOJİSİ: 5-0

ÜSTÜN FUTBOL TEKNOLOJİSİ: 5-0 U 13 Ligi 1.Grupta oynanan maçta Üstün Futbol Kulübü, Tepecik Anadolu önünde zorlanmadan farka koştu: 5-0.

JENERİK AİLESİ BÜYÜYOR

JENERİK AİLESİ BÜYÜYOR İstanbul Jenerikspor Futbol Şube Sorumlusu Erol Tagay önümüzdeki sezon altyapıya U 14 yaş grubunu da ilave edecek...


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi