İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


U 14 LİGİ PERŞEMBE SONUÇLARI

U 14 LİGİ PERŞEMBE SONUÇLARI

Tarih 04 Şubat 2016, 21:42 Editör İskender Kordu

Bugün oynanan maçlarda alınan sonuçlar

U 14 LİGİ PERŞEMBE SONUÇLARI

1.GRUP

Karaağaç - Beylikdüzü Demir: 4-2

Bolluca - Beylikdüzü 2011: 0-3 (H)

3.GRUP

Arnavutköy Bld. – Esenyurt: 3-0  

Yeşilesenyurt - Esenyurt Acar: 6-0  

5.GRUP

Hamidiyespor - K.K.Bekir Mevlana: 0-2

Zeytinburnu Hürriyet - Şişli Anadolu: 1-8

Beşyüzevler - Y.Güneş: 0-3

Halkalı Taştepe – Atışalanı: 5-0

7.GRUP

Telsiz – Çayırgücü: 1-2

Halkalı – Kemerburgaz: 8-0

Seyrantepe Yeşilce - Rumeli İdmanyurdu: 2-2

9.GRUP

Bayrampaşa Demir - İst.Gençlerbirliği: 2-4

Hür.Gücü - İstanbul Sivas: 3-0 (H)

İstanbul Demir - İstanbul Artvin: 5-2

11.GRUP

Kadırga - Sekbanlar Spor: 5-1

Arena Olimpik Gsk – Söğütlüçeşme. 0-7

Haznedar İd.Ocağı – Sultangazi: 3-4

13.GRUP

Yeşilpınar - Sanayi Mahallesi: 2-5

İkinci Nesil - Altıntepsi Makel: 0-7

Güngören Doğuş – Mimarsinan: 7-0

15.GRUP

Esenler Turgutreis - Kemer Fk: 0-8

Güneşli - İstanbul Ünye: 7-2

17.GRUP

Yeni Levent Konaklar - Havataş Spor: 7-2

Güngörenspor - Okmeydanı Fetih: 5-1

Özalibeyköy - Halkalı Çamlıkaltı: 3-0

19.GRUP

Okspor – Tunaspor: 1-5

Şehzadebaşı – Sefaköy: 8-0

21.GRUP

İstanbul Bulancak - İstanbul Trabzon: 2-4

Esenyurt Örnek İ.Y. – Eroğlu: 0-6

İkitelli - Cevat Köprübaşı: İptal  

Hür.Eğitim - Avcılar Belediye: 2-1

23.GRUP

Güzelhisar – Reşitpaşa: 4-2

Aslanordu Gençlik – Harmantepe: 2-6

Şirintepe – Vefaspor: 2-1

25.GRUP

Nurtepe - Çeliktepe Ümit: 0-4  

Sultanmurat – Beştelsiz: 2-1

Karlıtepe - A.Parseller: 1-4

26.GRUP

Kumkapı Sarıçubuk – Karadolapspor: 2-0

27.GRUP

İstanbul Bafra - Y.S.Selim: 2-0

Çatalzeytin Zümrüt – Erokspor: 0-2

29.GRUP

Merter - Sultangazi Sultançiftliği: 3-1

Damlaspor – Siyavuşpaşa: 2-2

Güneştepe - Bağcılar Asil Kartal: 2-3

31.GRUP

K.Bulvarspor – Bağlarbaşı: 1-2

Çekmeköyspor - Beykoz Çavuşbaşı: 2-1  

33.GRUP

Çubuklu - 1923 Esenkent: 3-0 (H)  

Kartal Çavuşoğlu – Sancaktepe: 2-2

35.GRUP

Gülsuyu - Balkan Yeşilbağlar: 5-6

Ataşehir Çamoluk - K.Cevizli G.Gücü: 2-1

Dolayoba – Kayışdağı: 1-4

37.GRUP

Anadolu Kartalları – Dudullu: 0-16

Fikirtepe Dumlupınar - İstanbul Altınordu: 0-7

39.GRUP

Sultanbeyli Bld. - B.Çekmece Tepecikspor: 4-0

Maltepe – Gaziosmanpaşa: 4-2

A.Üsküdar 1908 – Tuzla spor: 0-10

Bu haber 1164 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

U 14 LİGİ

Y.ESENYURT İKİNCİ YARIDA: 2-0

Y.ESENYURT İKİNCİ YARIDA: 2-0 U 14 B Ligi 1.Grupta oynanan maçta Yeşilesenyurt ev sahibi olarak çıktığı maçta Üstün Futbol Kulübünü ikinci yarıd...

U 14 A LİGİ CUMARTESİ SONUÇLARI

U 14 A LİGİ CUMARTESİ SONUÇLARI Bugün oynanan maçlarda alınan sonuçlar


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi