İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


U 14 LİGİ PAZAR SONUÇLARI

U 14 LİGİ PAZAR SONUÇLARI

Tarih 15 Mart 2015, 23:00 Editör İskender Kordu

Bugün oynanan maçlarda alınan sonuçlar

U 14 LİGİ

1.GRUP

İstanbul Beylikdüzü - Çatalca Öznakkaş: 8-0

Esenyurt Örnek İ.Y. - M.Kemalpaşa: 1-4 

2.GRUP

Esenyurt – Hadımköy: 2-0

Yeşilesenyurt - İstanbul Arena: 7-1 

3.GRUP

Beylikdüzü Demir – Başakşehir: 2-1

Fener Beylikdüzü - Beylikdüzü 2011: 5-1

Esenyurt Acar - Başakşehir Kartal: 0-3

4.GRUP

Aslantepe Gençlik – Mahmutşevketpaşa: 2-0

5.GRUP

Siyavuşpaşa – Okspor: 4-1

7.GRUP

Yenibosna - İstanbul Demir: 4-2  

8.GRUP

Thy – Bakırköy: 2-0

Zabıta Spor - Bağcılar G.Gücü: 7-0

9.GRUP

Irmakspor – Üçyüzlü: 0-2

Gaziosmanpaşa Barbaros - Bayrampaşa Teknik: 2-8

Karadeniz – Küçükköy: 0-1

11.GRUP

Fatih Yayla - Şişli Anadolu: 3-4

Bahçelievler Olimpik - Zara Ekinli: İptal 

Örnektepe – Muratpaşa: 2-6

12.GRUP

Altınyıldız – Telsiz: 1-1

14.GRUP

Avcılar Bld. – Akşemsettin: 6-1

15.GRUP

Damlaspor – Tunaspor: 1-0

İstanbul Trabzon - Okmeydanı Fetih: 1-4

Vefaspor - İstanbul Sivas: 5-0

Çatalzeytin Zümrüt - Haznedar Çetinkaya: 5-3    

16.GRUP

Bayrampaşa Demir – Sarıyer: 6-2

Osmaniye İstiklal – Güngörenspor: 0-10

Gültepe Özgençlik - Yahya Kemal: 0-1

17.GRUP

Öz Y.Selim - İkinci Nesil: 4-1

Halilrıfatpaşa - Arnavutköy Bld.: 1-3

18.GRUP

Ulusspor – Mimarsinan: 2-5

19.GRUP

Altınova – Sefaköy: 4-0

Beşyüzevler – Sultançiftliği: 0-5

20.GRUP

Altıntepsi Makel – Tarabya: 3-0

Gop.Venüs - Kemer Fk: 1-7

21.GRUP

Kocasinan Site – Beştelsiz: 4-1

24.GRUP

Çayırgücü – Yıldırımbosna: 1-3

25.GRUP

Merter - S.Kartal: 5-0

İkitelli – Kocasinan: 7-1 

İstanbul Artvin – Özalibeyköy: 0-5

26.GRUP

K.Ç.Yeşilova Esnaf – Çıksalın: 4-2

28.GRUP

Bakırköy Gençlik – Güzelhisar: 1-1

Olimpiyat - İstanbul Sinop: 0-3 (H)

Yıldıztabya – Altınaslar: 8-0

29.GRUP

Pendik Esenyalı - Anadolu Kartalları: 2-1

Sarıgazi - Kbs Kurtköy: 1-0

Yamanspor - Beykoz 1908: 2-1

Bağlarbaşı – Kemahspor: 8-0

30.GRUP

Paşabahçe - Valide Tayfun: 11-0

31.GRUP

Girne Gençlik – Başıbüyükspor: 1-5

32.GRUP

Kaynarca – Özataşehir: 3-2

İdealtepespor - K.Bulvarspor: 0-0

Küçüksu Yeni Mah. – Pendikgücü: 0-10

33.GRUP

İstanbul Dsi – Mesudiye: 13-0

Gülsuyu - Artukbey İ.Ö: 0-1

34.GRUP

Sancaktepe – Kurtköyspor: İptal 

Dudullu – Ortaçeşme: 6-1

Taçspor - Maltepe Belediye: 1-2

Fk 1864 - İçerenköy İ.Y.: 6-1

35.GRUP

Uğur Mumcu - Örnek Gençlik: 1-0

Kayışdağı – Çakmakspor: 1-3

Kavacık - İstanbul Kartalları: 4-1

36.GRUP

Cevizli Kültür – Ferahspor: 2-3

Maltepe Gençlik - İstanbul Ataşehir: 7-0

Sultanbeyli Bld. – Soğanlık: 2-2

37.GRUP

Atalar - Ataşehir Çamoluk: 2-1

Selimiye – Kartalgücü: 9-0

Gümüşsuyu - İstanbul Kartal Bld: 0-10

38.GRUP

Silivrispor - Tepecikspor A.Ş.: 1-3

Maltepe – Tuzla spor: 0-5  

Bu haber 1443 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

U 14 LİGİ

U 14 B LİGİ CUMARTESİ SONUÇLARI

U 14 B LİGİ CUMARTESİ SONUÇLARI Bugün oynanan maçlarda alınan sonuçlar

U 14 A LİGİ CUMARTESİ SONUÇLARI

U 14 A LİGİ CUMARTESİ SONUÇLARI Bugün oynanan maçlarda alınan sonuçlar


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi