İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


2.AMATÖR KURALARI ÇEKİLDİ

2.AMATÖR KURALARI ÇEKİLDİ

Tarih 22 Ocak 2015, 19:46 Editör İskender Kordu

Amatör 2.Küme grup kuralarının çekimi yapıldı.

2.AMATÖR KURALARI ÇEKİLDİ

 

Amatör 2.Küme grup kuralarının çekimi yapıldı.

 DSC 0404

İstinye Orhan Saka Amatörler Evi Toplantı Salonu’nda yapılan kura çekimi sonucunda 182 takım 18 grupta eşleşti. İki devreli lig usulüne göre yapılacak olan 2.Amatör Kümede gruplarında ilk üç sırayı alan toplam 54 takımın 1.Amatör Kümeye terfi edeceği belirtildi.

1.GRUP: Taşoluk, Dağyenice, B.Çavuşlu, Kayaşehir, Beylikdüzü 2011, Celaliye, Karaağaç, Karacaköy, Çeltikköy, Kamiloba, Seymenköy.

2.GRUP: Kumburgaz, Avcılar Yeşilkent, Ambarlı, Esenyurt Gümüşhane, Gökçeali, Haraççı, Merkez Kayaşehir, Özörencik, Çantaköy, Sayalar, Başakşehir Kartal.

3.GRUP: Yeşilbayır, Çanakça, Tem Terkos, Yalıköy, Esenyurt Örnek İdman Yurdu, Muratbey, Akören, Kabakça, Gümüşyaka, Ovayenice, Beylikdüzü Gelişim.

4.GRUP: Büyükdere, İstanbul Barış, Ceylan, Muratpaşa, Mecidiyeköy Tayfun, Sarıyer Maden, Bağcılar Asil Kartal, Esenler Turgut Reis, Y.S.Selim, Alemdar.

5.GRUP: Sarıgöl Birlik, Çırçır, Gümüşdere, Kocasinan Site, Neslişah, Bahçelievler Olimpik, Boğaziçi, Tarabya, Haznedar Çetinkaya, Sivavuşpaşa.

6.GRUP: GOP Venüs, Beyoğlu, R.Hisarı, Piyalepaşa, İstanbul Sivas, S.Ç.Birlik, Aslantepe Gençlik, Kanarya Azim, Güzelhisar, G.O.P. Barbaros.

7.GRUP: Yeniufuk, Çapa, K.Çekmece İ.Y., Akatlar, Çelik, Sarıyer FSM, Yeşildirek, Ferahevler, Zekeriyaköy, Eyüp Çırçır İmar.

8.GRUP: Havataş, Etiler Kartal, Sefaköy, Pınar, Esenler Kentyıldız, Bağcılar Eğitim, Güzeltepe, Nurtepe Güneyyıldızı, Bayrampaşa Doğan, Samatya.

9.GRUP: Mollaaşkı, Zabıta, Şirintepe, Altınaslar, Emlakbank, Halkalı, Siirt İstanbul Y.Selim, İzzetpaşa, Sakarya İMÇ, Gürzafer.

10.GRUP: Güngören Doğuş, M.Ş.Paşa, Şişli Yayla, Hür. Eğitim, Cihangir, Ulus, Bahçelievler İ.Y,, Aksaray, Çatalzeytin Zümrüt, Şenlik Gençlerbirliği.

11.GRUP: İstanbul Gençlergücü, Çayırbaşı Özkan, Merter, Yeniözkartal, Sümer, A.Hürriyet, Gedikpaşa, Bayrampaşa Demir, Gültepe, Türk Telekom.

12.GRUP: Rami Yeni Mahalle, Balat Yeşilova, Halkalı Çamlıkaltı, Y.Güneş, Kosova Güç, Aslanordu Gençlik, Çayırgücü, Ateştuğla, Filiz, İstanbul Konya.

13.GRUP: Beykoz Akbaba Köyü, Marmara Karayolları, Maltepe Yıldız, Mesudiye, Üsküdar İcadiye, İstanbul Kayaşehir, Gülensu, Girne Gençlik,Selamsız, Küçükbakkalköy.

14.GRUP: Feneryolu, Ataşehirgücü, Yoncaspor, FK 1864, Riva, Pendik Kavakpınar, İstanbul Kartalları, İstanbul Altınordu, Örnekköy, Artukbey İ.Ö.

15.GRUP: Beykoz Göllü Köyü, Uğur Mumcu, Üsküdar 1919 Spor, Erenköy Acar, soğanlık, Esenkent, Yenidünya, Kavakpınar, Hasanpaşa, Anadolu Kavağı.

16.GRUP: 1453 Maltepe Gençlik, Hilal, İdealtepe, Taşdelen, Fatih Kelkit, Sapanbağları, Ferah, Özataşehir, Harb-İş, Haydarpaşa.

17.GRUP: Kartal Elçi, Üsküdar  Salacak, Ünalan, K.Cevizli G.Gücü, Selami Ali Yeşilsaha, Sultanbeyli Uzundere, Anadolu Kartalları, Sancaktepe, Tunusbağı, Pendik Kaynarca.

18.GRUP: Üsküdar Çınar, Doğangüneş, Deniz İşletmeleri, Örnek, Site, Ortadağ, Kanlıca, Atalar, Aydınlı, Kozyatağı

Haber ve fotoğraf: İskender KORDU

 

Bu haber 7065 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

2.AMATÖR KÜME

DAĞYENİCEDE TALİ DEVRİ

DAĞYENİCEDE TALİ DEVRİ Amatör 2.Küme ekiplerinden Dağyenicesporda radikal değişiklik.

1.AMATÖR CUMARTESİ SONUÇLARI

1.AMATÖR CUMARTESİ SONUÇLARI Bugün oynanan maçlarda alınan sonuçlar


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi