İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


U 16 LİGİ CUMARTESİ SONUÇLARI

U 16 LİGİ CUMARTESİ SONUÇLARI

Tarih 10 Ocak 2015, 20:57 Editör İskender Kordu

Bugün oynanan maçlarda alınan sonuçlar

U 16 LİGİ

1.GRUP

Beylikgücüspor – Yeşilesenyurt: 2-2

Beylikdüzü Demir - Esenyurt Örnek İ.Y.: 0-6

İstanbul Arena – Esenyurt: 0-5

B.Ç.M.Sinan - Büyükçekmece Bld.: 1-2

5.GRUP

Bahçeşehir Spor - Sanayi Mahallesi: 1-2

Fatih Sultan Mehmet - Seyrantepe Of: 1-8

7.GRUP

Esenyurt Gümüşhane – Gedikpaşa: 2-2

İstanbul Trabzon – Gürzafer: 6-0

9.GRUP

Merter – Terazidere: 2-2

Yeni Özkartal – Sultanmurat: 1-1

11.GRUP

Çağrım Marmara 1907 – Kanarya: 1-2

Ayazağa - Haznedar İd.Ocağı: 6-0

13.GRUP

Küçükçekmece – Küçükköy: 3-0

15.GRUP

Yenibosna - Bağcılar İ.Y.Cemspor: 8-0

Bağcılar Ordu - Bahçelievler Çınar: 0-2

17.GRUP

Talatpaşa – Merkezefendi: 0-3

Bakırköy Aslan – Zeytinburnu: 2-1

Söğütlüçeşme Birlik - R.Kavağı: 3-2

21.GRUP

İstanbul Esenler Tokat – Sultançiftliği: 3-1

Gaziosmanpaşa Barbaros – Altınova: 4-4

23.GRUP

Bakırköy Kartaltepe - İstanbul Barışspor: 3-2

Bayrampaşa Doğan - İstanbul Artvin: 0-7

25.GRUP

Albayrak - S.Kartal: 6-0

Kemerburgaz – Kocasinan: 4-1

Beşyüzevler - Poligon Fethiye: 3-0

27.GRUP

Üçyüzlü – Sefaköy: 0-7

Vefaspor – Fenergücü: 3-1

29.GRUP

Ataşehir Doğuş - Ted İstanbul Koleji: 8-0

Orhanlıspor – Yenisahra: 5-4

Bostancı – Yamanspor: 8-0

Gülensu Spor - Kartal Çavuşoğlu: 0-7

31.GRUP

Kavacık - Beykoz 1908: 1-4

Gümüşsuyu – Çakmakspor: 0-6

Balkan Yeşilbağlar - Üsküdar Salacak: 2-3

33.GRUP

Pendik Esenyalı – Kartalgücü: 6-0

Cevizli Anadolu - Örnek Gençlik: 5-6

Ataşehir Çamoluk – Çamlıcaspor: 0-8

Beykoz Çavuşbaşı - Üsküdar İcadiye: Tehir

35.GRUP

Kemahspor – Bağlarbaşı: 0-13

İstanbul Kartal Bld – Karabekirspor: 1-2

Fikirtepe Dumlupınar – Selimiye: 2-5

Atalar - Şile Yıldız: 0-6

37.GRUP

Yakacık - Girne Gençlik: 2-2

Başıbüyükspor - Pendik Velibaba: 5-0

Anadolu Kartalları - Küçükyalı Yelken: 3-1

39.GRUP

Tepecikspor A.Ş. – Silivrispor: 2-3

Centone Karagümrük – Gaziosmanpaşa: 1-2

Ümraniye – Çatalca: 1-0

Tuzlaspor - İstanbul Güngören: 3-0

A.Üsküdar 1908 - Halide Edip Adıvar: 3-0 (H)

Bu haber 3022 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

U 16 LİGİ

GALATASARAYDAN Y.ESENYURTA KANCA

GALATASARAYDAN Y.ESENYURTA KANCA Galatasaray altyapısından Yeşilesenyurtspor U 16 takımında forma giyen iki oyuncuya yakın markaj.

U 16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI TOPLU SONUÇLAR

U 16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI TOPLU SONUÇLAR Bugün oynanan maçlarda alınan sonuçlar


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi