İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


K.ÇEKMECEDE ATINÇ MUCİZESİ

K.ÇEKMECEDE ATINÇ MUCİZESİ

Tarih 16 Aralık 2014, 14:50 Editör İskender Kordu

Beşiktaşın savunmadaki parlayan yıldızı Atınç Nukanın K.Çekmecespor altyapısından yetiştiğini biliyor musunuz? Hiçkimsenin bilmediği ayrıntı Fanatik Gazetesi Yazarı Yemen Ekşioğlunun önceki gün yazdığı köşe yazısında gün yüzüne çıktı.

K.ÇEKMECE’DE ATINÇ MUCİZESİ

 

Beşiktaş’ın savunmadaki parlayan yıldızı Atınç Nukan’ın K.Çekmecespor altyapısından yetiştiğini biliyor musunuz? Hiçkimsenin bilmediği ayrıntı Fanatik Gazetesi Yazarı Yemen Ekşioğlu’nun önceki gün yazdığı köşe yazısında gün yüzüne çıktı.

 454214458

 Ekşioğlu ‘Çekmeceli Atınç’ başlığıyla yayınlanan köşe yazısında hem Atınç Nukan’a hem de ilk yetiştiği kulüp olan K.Çekmecespor’dan bahsederek kendilerine bu transfer konusunda yardımcı olan K.Çekmecespor Kulüp Başkanı Ahmet Kurşun’a teşekkür etti. Ekşioğlu köşesinde Atınç ve K.Çekmecespor’a ayırdığı paragrafında şu ifadelere yer verdi: Müsaade ederseniz Atınç’tan başlamak istiyorum. Spor Genel Müdürü Mehmet Baykan’la beraber dün gibi hatırlıyorum, Küçükçekmece Kulübü’nden 3 saat yalvararak almıştık Atınç’ı. Teşekkürler Ahmet Kurşun. O gün biliyordum zaten ben Atınç’ın başarılı olacağını. Ama bu işi çok iyi bilen hocalar varya, çocukcağızın 2 senesini yediler. Hafta için oraları konuşuruz.

Ve sözü şimdi de olayın kahramanlarından biri olan K.Çekmecespor Kulüp Başkanı Ahmet Kurşun’a bırakıyoruz. Kurşun, destek verilmesi halinde K.Çekmecespor altyapısından daha çok Atınç Nukan çıkabileceğini söyledi. Kurşun “Atınç’ı sıfırdan alıp yetiştirdik. Beşiktaş A2’ye verdik. İnanıyorum ki transferde Avrupa’da içi geçmiş futbolculara harcanan paralar altyapılara aktarılsa çok Atınçlar çıkar. Önemli olan onlara iyi hocalar bulup yetenekli topçuları geliştirebilmek. K.Çekmece 750 Bin nüfuslu bir ilçe. Keşke daha iyi imkanlarımız olsa, keşke elektriklerimiz yansa, suyumuz aksa da daha çok Atınçlar çıkarabilsek. K.Çekmece Belediye Başkanımız Sayın Temel Karadeniz de sporu çok seviyor. Sporun içinde bir insan. K.Çekmece’de sporun onun da katkılarıyla daha iyi yerlere geleceğine inanıyorum.” diye konuştu.

Haber: İskender KORDU

Bu haber 4603 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

1.AMATÖR KÜME

BU SENEYİ HATIRLAMAK İSTEMİYORUM

BU SENEYİ HATIRLAMAK İSTEMİYORUM Güzelcespor Basın Sözcüsü Bayram Günay sezonun sona ermesiyle birlikte sessizliğini bozdu. Basın mensuplarıyla bir...

BÜTÜN SORUMLULUK BENİM

BÜTÜN SORUMLULUK BENİM Esenyurtspor Kulüp Başkanı Hasan Karadan samimi açıklamalar. Sezonun sona ermesiyle sessizliğini bozan Kara, kü...


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi