İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


SÜPER AMATÖR KURALARI ATEŞ GİBİ

SÜPER AMATÖR KURALARI ATEŞ GİBİ

Tarih 14 Ağustos 2014, 18:22 Editör İskender Kordu

Süper Amatör Küme 2014-2015 futbol sezonu kura çekimi İstinye Orhan Saka Amatörler Evinde kulüplerin büyük bir katılımıyla yapıldı.

SÜPER AMATÖR KURALARI ATEŞ GİBİ

 

Süper Amatör Küme 2014-2015 futbol sezonu kura çekimi İstinye Orhan Saka Amatörler Evi’nde kulüplerin büyük bir katılımıyla yapıldı.

 DSC_0491

İstanbul Futbol İl Başkanı Yemen Ekşioğlu’nun başkanlık yaptığı kura çekimi sonucunda eşleşmeler 13 takımlı 1, 12 takımlı 7 gruptan oluştu.

DSC_0507

 Yapılan açıklamada Süper Amatör Kümede yer alan kulüplerin altyapıda en az iki kategoride ligde mücadele etmeleri gerektiği belirtildi.

DSC_0518

 Çift devreli lig usulüne göre oynanacak olan Süper Amatör Küme müsabakaları sonucunda gruplarında ilk iki sırayı elde eden toplam 16 takımın Bölgesel Amatör Lige Yükselme Klasman Grubunda oynamaya hak kazanacağı bildirildi.

DSC_0541

 Bölgesel Amatör Lige yükselme hakkı elde ettiği halde bu hakkını kullanmayan takımların yerine başka bir takım alınmayacağı ifade edildi.

DSC_0495

 Ayrıca gruplarında son üç sırayı alan toplam 24 takımın da önümüzdeki sezon 1.Amatör Kümede mücadele edeceği kaydedildi.DSC_0504

Kura çekimi sonucunda gruplar şu şekilde oluştu:

1.GRUP: Kağıthane, Irmak, Bostancı, Albayrak, Kocasinan, Kartal Çavuşoğlu, Tunaspor, Subaşı, Esenyurt, T.Tayfun, Bağlarbaşı ve Vefa.

DSC_0480

2.GRUP: Kartaltepe, Kuştepe, K.Bulvar, Çayırbaşı, Kadırga, Çekmeköy, Selvi, Hadımköy, Ortaçeşme, Alibeyköy, Bağcılar ve Sütlüce.

DSC_0487

3.GRUP: Alemdağ, Reşitpaşa, İstanbul Kastamonu, Hasköy, Gümüşsuyu, Feriköy, Ataşehir Çamoluk, Küçükköy, Çamlıca, Öztrabzonlular, Yahya Kemal ve Özalibeyköy.

DSC_0427

4.GRUP: Kurtköy, Gazi Mahallesi, Bakırköy, Selimpaşa, Rami, Vardar, Z.Yıldız, İstanbul  Sinop, Paşabahçe, Dudullu, Sanayi Mahallesi ve Çankırı Maruf.

DSC_0459

5.GRUP: Ömerlispor, Yaman, Ç.G.Birliği, Gülsuyu, Güneşli, Okspor, K.M.Paşa, Şile, Damla, Ayazağa, Zara Ekinli ve Taksim.

DSC_0464

6.GRUP: İstanbul Malatya, İstanbulspor, İTÜ, Silivri Alibey, Ortaköy, K.Yeşilova Esnaf, Sultanbeyli, Güngören, İstanbul Bayburt, Osmaniye İstiklal, Şile Yıldız ve İçerenköy İ.Y.

DSC_0462

7.GRUP: İstanbul Kartal Belediye, Esenyurt İncirtepe, Örnektepe, Beykoz 1908, Beşyüzevler, Yeniköy, Sultangazi Esentepe, Batı Trakya, Mimarsinan, Selimiye, Okmeydanı Fetih ve Mecidiyeköy.

DSC_0469

8.GRUP: Nişantaşı, Esen Bayburt, Yıldırımbosna, Topkapı, Sarıyer Yeni Mahalle, Çeliktepe, Yeşilköy, A.Parseller, Adalar, Galata, Kaynarca ve Gürpınar.

Haber ve fotoğraf: İskender KORDU

Bu haber 6864 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

SÜPER AMATÖR KÜME

YENİKÖYDEN YILDIRIMA 3 YILLIK İMZA

YENİKÖYDEN YILDIRIMA 3 YILLIK İMZA Süper Amatör Küme ekiplerinden Yeniköyspor bir ilke imza atarak teknik direktör Osman Yıldırıma 3 yıllık imza attır...

KEREM AYAS YENİKÖYDE

KEREM AYAS YENİKÖYDE Süper Amatör Küme ekiplerinden Yeniköyspor dış transferde ilk bombayı patlattı.


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi