İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


U 13 LİGİ CUMARTESİ SONUÇLARI

U 13 LİGİ CUMARTESİ SONUÇLARI

Tarih 29 Mart 2014, 22:35 Editör İskender Kordu

Bugün oynanan maçlarda alınan sonuçlar

U 13 LİGİ

1.GRUP

Arnavutköy Bld. – Çatalca: 2-1

3.GRUP

Beylikdüzü Gelişim – Beylikgücüspor: 1-7

Beylikdüzü Demir - Esenkent Gençlik: 3-0 (H)

Yeşilesenyurt - Beylikdüzü Kartalgücü: 0-1

Esenyurt - Çatalca Çiftlikköy: 9-3

4.GRUP

Halide Edip Adıvar – Yıldız: 0-2

7.GRUP

Kağıthane Sadabad - Nurtepe Güneyyıldızı: 0-2

Yahya Kemal – Nurtepe: 6-3 

Ç.G.Birliği - Sanayi Mahallesi: 0-14

9.GRUP

Günyamaç - Çatalzeytin Zümrüt: 1-1

Aslantepe Gençlik – Çeliktepe: 2-6

10.GRUP

Seyrantepe Of - İst.Bayburt: 0-1

11.GRUP

Alibeyköy İmar – Kalespor: 6-2

12.GRUP

Karadolapspor - Kumkapı Sarıçubuk: 1-1

Rami – Topçular: 13-0

Karadeniz – Şafakspor: 2-0

13.GRUP

Büyük Ümitler – Dobruca: 0-7

Bolluca – Küçükköy: 0-3   

14.GRUP

Gop.Şemsipaşa – Yıldıztabya: 0-7

Gop.Venüs - Yeni Özkartal: 1-7

15.GRUP

Bayrampaşa Teknik – Kartaltepe: 4-6

16.GRUP

Olimpiyat - Bakırköy Aslan: 1-4

17.GRUP

Thy – Davutpaşa: 9-0

Bakırköy 1903 – Güzelhisar: 8-0

18.GRUP

Kocasinan - Kocasinan Site: 5-2

19.GRUP

Eroğlu - Z.Yıldız: 2-2

22.GRUP

Tepebağ Kültür – Yeşilılgaz: 6-0

Beştelsiz – Irmakspor: 6-1

Fatihanspor - Batı Trakya: 0-20

23.GRUP

Y.S.Selim - İmes İst.Kastamonu: 0-5

Vefaspor – Haliç: 1-2

24.GRUP

Sultangücü – Sultangazi: 0-4

Zara Ekinli - Gazi Mahallesi: 1-1

Fatih Vatan Spor – Sultançiftliği: 4-3

27.GRUP

İstanbul Trabzon – İkitelli: 0-4

Bezirganbahçe - Gültepe Özgençlik: 2-1

28.GRUP

Halkalı Çamlıkaltı – Kanarya: 0-4

29.GRUP

İstanbul Sinop – Küçükçekmece: 3-4

Sefaköy - S.Kartal: 0-4

Yeniufuk - K.Ç.Yeşilova Esnaf: 0-14

30.GRUP

Üçyüzlü - Esenler Turgutreis: 6-0

Öz Y.Selim - İstanbul Esenler Tokat: 1-0

Esenler - Hasip Dinçsoy İöo: 3-0

31.GRUP

Söğütlüçeşme - Bağcılar G.Gücü: 2-0

Bağcılar Üsküp İöo - Bağcılar İ.Y.Cemspor: 2-4

33.GRUP

Karabekir- İstanbul DSİ: 1-0

34.GRUP

Yenisahra- İçerenköy İ.Y.: 1-4

Şile Yıldız- Örnek Gençlik: 3-2

A.Çamoluk- Kayışdağı: 0-3

37.GRUP

V.Tayfun- Taç: 0-11

Çekmeköy- Yaman: 3-3

44.GRUP

Silivrispor - Tepecikspor A.Ş.: 1-7

Bu haber 4519 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

U 13 LİGİ

GÜZELCE AYNI ÇATI ALTINDA TOPLANDI

GÜZELCE AYNI ÇATI ALTINDA TOPLANDI Amatör 1.Küme ekiplerinden Güzelcespor U 13 Liginde grubunda şampiyon olarak ses getiren, İstanbul Şampiyonasında d...

Y.ESENYURT GÜNEŞ AÇTI: 3-0

Y.ESENYURT GÜNEŞ AÇTI: 3-0 U 13 İstanbul Şampiyonası grup maçında Yeşilesenyurt, Bağcılar Güneşliyi net bir skorla 3-0 mağlup ederek turnuvaya...


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi