İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


U 13 LİGİ CUMARTESİ SONUÇLARI

U 13 LİGİ CUMARTESİ SONUÇLARI

Tarih 29 Mart 2014, 22:35 Editör İskender Kordu

Bugün oynanan maçlarda alınan sonuçlar

U 13 LİGİ

1.GRUP

Arnavutköy Bld. – Çatalca: 2-1

3.GRUP

Beylikdüzü Gelişim – Beylikgücüspor: 1-7

Beylikdüzü Demir - Esenkent Gençlik: 3-0 (H)

Yeşilesenyurt - Beylikdüzü Kartalgücü: 0-1

Esenyurt - Çatalca Çiftlikköy: 9-3

4.GRUP

Halide Edip Adıvar – Yıldız: 0-2

7.GRUP

Kağıthane Sadabad - Nurtepe Güneyyıldızı: 0-2

Yahya Kemal – Nurtepe: 6-3 

Ç.G.Birliği - Sanayi Mahallesi: 0-14

9.GRUP

Günyamaç - Çatalzeytin Zümrüt: 1-1

Aslantepe Gençlik – Çeliktepe: 2-6

10.GRUP

Seyrantepe Of - İst.Bayburt: 0-1

11.GRUP

Alibeyköy İmar – Kalespor: 6-2

12.GRUP

Karadolapspor - Kumkapı Sarıçubuk: 1-1

Rami – Topçular: 13-0

Karadeniz – Şafakspor: 2-0

13.GRUP

Büyük Ümitler – Dobruca: 0-7

Bolluca – Küçükköy: 0-3   

14.GRUP

Gop.Şemsipaşa – Yıldıztabya: 0-7

Gop.Venüs - Yeni Özkartal: 1-7

15.GRUP

Bayrampaşa Teknik – Kartaltepe: 4-6

16.GRUP

Olimpiyat - Bakırköy Aslan: 1-4

17.GRUP

Thy – Davutpaşa: 9-0

Bakırköy 1903 – Güzelhisar: 8-0

18.GRUP

Kocasinan - Kocasinan Site: 5-2

19.GRUP

Eroğlu - Z.Yıldız: 2-2

22.GRUP

Tepebağ Kültür – Yeşilılgaz: 6-0

Beştelsiz – Irmakspor: 6-1

Fatihanspor - Batı Trakya: 0-20

23.GRUP

Y.S.Selim - İmes İst.Kastamonu: 0-5

Vefaspor – Haliç: 1-2

24.GRUP

Sultangücü – Sultangazi: 0-4

Zara Ekinli - Gazi Mahallesi: 1-1

Fatih Vatan Spor – Sultançiftliği: 4-3

27.GRUP

İstanbul Trabzon – İkitelli: 0-4

Bezirganbahçe - Gültepe Özgençlik: 2-1

28.GRUP

Halkalı Çamlıkaltı – Kanarya: 0-4

29.GRUP

İstanbul Sinop – Küçükçekmece: 3-4

Sefaköy - S.Kartal: 0-4

Yeniufuk - K.Ç.Yeşilova Esnaf: 0-14

30.GRUP

Üçyüzlü - Esenler Turgutreis: 6-0

Öz Y.Selim - İstanbul Esenler Tokat: 1-0

Esenler - Hasip Dinçsoy İöo: 3-0

31.GRUP

Söğütlüçeşme - Bağcılar G.Gücü: 2-0

Bağcılar Üsküp İöo - Bağcılar İ.Y.Cemspor: 2-4

33.GRUP

Karabekir- İstanbul DSİ: 1-0

34.GRUP

Yenisahra- İçerenköy İ.Y.: 1-4

Şile Yıldız- Örnek Gençlik: 3-2

A.Çamoluk- Kayışdağı: 0-3

37.GRUP

V.Tayfun- Taç: 0-11

Çekmeköy- Yaman: 3-3

44.GRUP

Silivrispor - Tepecikspor A.Ş.: 1-7

Bu haber 4736 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

U 13 LİGİ

MERT TÜRKELİ DE TEPECİKTE

MERT TÜRKELİ DE TEPECİKTE TFF 3.Lig ekiplerinden B.Çekmece Tepecikspor transfere doymuyor.

SÜPER AMATÖR PUAN DURUMLARI

SÜPER AMATÖR PUAN DURUMLARI Hafta sonunda oynanan maçlar sonunda oluşan yeni puan durumları


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi