İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


U 14 GRUPLARI ATEŞTEN GÖMLEK

U 14 GRUPLARI ATEŞTEN GÖMLEK

Tarih 19 Aralık 2013, 19:49 Editör İskender Kordu

İstanbul U-14 Ligi’nde 2013-2014 sezonu gruplarının kura çekimi bugün İstinye Orhan Saka Amatörler Evinde yapıldı.

U 14 GRUPLARI ATEŞTEN GÖMLEK

 

İstanbul U-14 Ligi’nde 2013-2014 sezonu gruplarının kura çekimi bugün İstinye Orhan Saka Amatörler Evi’nde yapıldı.

 

Kura çekimi, TFF İstanbul İl Başkanı Yemen Ekşioğlu’nun başkanlığında, Başkan Vekili Ufuk Tatar, Başkan Yardımcısı Ali  Sait Çolak, Başkan Yardımcısı Mustafa Budak, İl Başkanlığı Sorumlu Müdürü Metin Erdeyer ve İl Temsilciği çalışanı Yıldırım Ceyran tarafından çekildi.

Kura çekiminde İASKF Yönetim Kurulu Başkanı Ali Düşmez de hazır bulundu. Ekşioğlu yaptığı konuşmada U-14 Liginin en önemli liglerden olduğunun altını çizerek hafta arası maç oynanmaması için grupları 8’li tuttuklarını söyledi. Ekşioğlu, yarın Orhan Saka için okutulacak Mevlüte bütün kulüpleri davet eti.

 Sonrasında konuşan İASKF Yönetim Kurulu Başkanı Ali Düşmez, liglerin hayırlara vesile olmasını diledi. Konuşmaların ardından kura çekimine geçildi. Kura çekimi sonucunda gruplar şöyle oluştu:

 

1.Grup

Esenyurt Acar

Selimpaşa

Büyük Kılıçlı

Avcılar Bld.

Büyükçekmece Bld.

B.Ç.M.Sinan

İstanbul Kayaşehir

Beylikdüzü Kartalgücü 1903

 

2.Grup

İstanbul Beylikdüzü

Beylikdüzü Demir

Çatalca

Merkez Kayaşehir

Esenyurt

Yeşilesenyurt

Beylikdüzü Gelişim

Karaağaç

 

3.Grup

Esenyurt Örnek İ.Y.

M.Kemalpaşa

Fener Beylikdüzü

Gürpınar

Okyanus Koleji

Başakşehir

Esenyurt İncirtepe

Beylikgücüspor

 

4.Grup

Tunaspor

Yeni Gayret

Seyrantepe Of

Bolluca

Rami

İstanbul Ptt

Gürselspor

İstanbul Bulancak

 

5.Grup

Kanarya

İstanbul Malatya

Bağcılar Üsküp İöo

İstanbul Artvin

Özmurat

İstanbul Esenler Tokat

Tarabya

Günyamaç

 

6.Grup

Seyrantepe Yeşilce

Gerçek Kuzey

Bezirganbahçe

Zabıtaspor

Bakırköy 1903

K.Ç.Yeşilova Esnaf

Hür.Eğitim

Hür.Gücü

 

7.Grup

Dikilitaş

İst.Bayburt

Mahmutşevketpaşa

Çatalzeytin Zümrüt

Şafakspor

Güneşli

Çankırı Marufspor

Tepebağ Kültür

 

8.Grup

İst.Gümüşhane

Zeytinburnu

Kocasinan

Yeşilpınar

Yıldız

İst.Gençlerbirliği

İst.Bafra

Nilüfer Gökay İ.Ö.O

 

9.Grup

Mahmutbey

Ayazağa Een

Güngörenspor

Reşitpaşa

Yeni Özkartal

Feriköy

Şehzadebaşı

Gültepe Özgençlik

 

10.Grup

Irmakspor

Özalibeyköy

İstanbul Sinop

Göktürspor

Esenler Turgutreis

Hasip Dinçsoy İöo

Üçyüzlü

Halkalı Taştepe

 

11.Grup

Arnavutköy Bld.

Çeliktepe Ümit

Olimpiyat

Halkalı Çamlıkaltı

Kağıthane

Aslantepe Gençlik

Gazi Mahallesi

Kadırga

 

12.Grup

Yenibosna

Altıntepsi Makel

Cevatpaşa

Şirintepe

Bahçelievler Olimpik

Etilerspor

1904 A.Ç.Çeşme

Yeni Ortabayır

 

13.Grup

Gop Şemsipaşa

Kemer Fk

Erokspor

Muratpaşa

Terazidere

Kireçburnu

Thy

Simurgspor

 

14.Grup

Batı Trakya

Sultangazi Esentepe

Yıldıztabya

Y.Güneş

Sarıyer Bld.

Bahçelievler Çınar

Pazariçi Köprülü

Sanayi Mahallesi

 

15.Grup

Halide Edip Adıvar

Bağcılar Eğitim

Esenler

Fatih Sultan Mehmet

Fatih Yayla

Söğütlüçeşme

Şirinevler

 

16.Grup

Taksim

Telsiz

Alibeyköy İmar

Atışalanı

Nurtepe Güneyyıldızı

Talatpaşa

Şehremini

K.K.Bekir Mevlana

 

17.Grup

Bağcılar İ.Y.Cemspor

Altınyıldız

Öz Y.Selim

Fatih Hilal

Türk Telekomspor

Kağıthane Sadabad

Tozkoparan

Örnektepe

 

18.Grup

Hamidiyespor

Çayırgücü

Albayrak

Bayrampaşa Teknik

İst.Sivas

İst.Giresun

Kartaltepe

Siyavuşpaşa

 

19.Grup

Merter

Kanarya

Piyalepaşa

İst.Demir

S.Kartal

İfa

Kocamustafapaşa

Damlaspor

 

20.Grup

G.O.P.Taşköprü

Haznedar

Marmara 1907

Altınova

İkinci Nesil

Gop.Venüs

Cfs Bağcılar

Abidei Hürriyet

 

21.Grup

Merkezefendi

Halilrıfatpaşa

Okmeydanı Fetih

Bayrampaşa Demir

Filizspor

Çeliktepe

Karadeniz

Güngören Doğuş

 

22.Grup

Güneştepe

Kocasinan Site

Z.Yıldız

Bakırköy Aslan

Göktürk Saray

Zaferspor

Kağıthane Çağlayan

Yahya Kemal

 

23.Grup

Ceylanspor

Selvispor

Yeniköy

Haliç

Akşemsettin

Küçükköy

Fenergücü

 

24.Grup

Kara Dolapspor

Araphan

Sefaköy

Sultangazi

Muradiye

Sarıyer F.S.M.

Mecidiyeköy Tayfun

 

25.Grup

Sultançiftliği

Bakırköy Kartaltepe

Emirgan

Beşyüzevler

İstanbul Barışspor

A.Parseller

Zara Ekinli

 

26.Grup

İkitelli

Çayırbaşı

Yeşilılgaz

Haznedar Çetinkaya

Ayazağa

Vefaspor

İstanbul Trabzon

 

27.Grup

Cennet Barbaros

İmes İst.Kastamonu

Bağcılar Asil Kartal

Söğütlüçeşme Birlik

Gedikpaşa

Güzeltepe

Eroğlu

 

28.Grup

Anadolu Kartalları

Maltepe Belediye

Soğanlık

Ortaçeşme

İst.Site

Özataşehir

Paşabahçe

Çakmakspor

 

29.Grup

Kayışdağı

Bağlarbaşı

Kavacık

Cevizli Anadolu

Dudullu

Girne Gençlik

Küçükyalı Yelken

Balkan Yeşilbağlar

 

30.Grup

Sarıgazi

İçerenköy İ.Y.

Pendik Doğan

Sultanbeyli Bld.

Cevizli Kültür

Çamlıca

Üsküdar Salacak

İst.Karatl Bld.

 

31.Grup

Örnek Gençlik

Dolayoba

Çengelköy

Gülsuyu

Fk 1864

Beykoz Çavuşbaşı

Yakacık

 

32.Grup

Haydarpaşa E.M.L.

Karabekirspor

Kurtköyspor

Pendik Kavakpınar

Beykoz Bld.

Şile Yıldız

Selimiye

 

33.Grup

Kaynarca

Taçspor

Çubuklu

Gümüşsuyu

Sancaktepe

Tokatköy

Kirazlıtepe

Yenisahra

 

34.Grup

Örnekköyspor

1877 Alemdağ

Çekmeköy

Artukbey İ.Ö.

K.Bulvarspor

Kartal Yuvası

Kartal Çavuşoğlu

İstanbul Dsi

 

35.Grup

Fikirtepe Dumlupınar

Taşdelen

K.Cevizli G.Gücü

Beykoz 1908

Rivaspor

Yamanspor

Başıbüyükspor

 

36.Grup

Sancaktepe Zigana

Pendikgücü

Acıbadem Üsküdar

1905 Maltepe Gençlik

İstanbul Yenişehir

Libade

İdealtepespor

 

37.Grup

Beylerbeyi

Sarıyer

Silivrispor

Tepecikspor

Tuzlaspor

Ümraniye

 

38.Grup

Bayrampaşa

İstanbulspor A.Ş.

Çıksalın

Gaziosmanpaşa

İstanbul Güngören

Maltepe

Haber ve fotoğraflar: MURAT NAZİK

Bu haber 4080 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

U 14 LİGİ

DOĞRULARI AŞILAMAYA ÇALIŞIYORUZ

DOĞRULARI AŞILAMAYA ÇALIŞIYORUZ Esenyurtspor U 13 Antrenörü Mehmet Kaya bu yaş gruplarında amaçlarının Fair Play duygularını aşılayarak futbolun do...

KOCAELİDE Y.ESENYURT RÜZGARI

KOCAELİDE Y.ESENYURT RÜZGARI U 14 Türkiye Şampiyonasında Kocaeli Grup Merkezinde ilk maçında Sakaryagücünü 5-0 yenmesine rağmen grup finalinde B...


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi