İSTANBUL AMATÖR

ANASAYFA HABER ARA FOTO GALERİ VİDEOLAR ANKETLER SİTENE EKLE RSS KAYNAĞI İLETİŞİM

ZİYARETCİ İSTATİSTİĞİ


U 16 LİGİ KURALARI ÇEKİLDİ

U 16 LİGİ KURALARI ÇEKİLDİ

Tarih 12 Aralık 2013, 19:00 Editör İskender Kordu

İstanbul U-16 Liginde 2013-2014 sezonu gruplarının kura çekimi Orhan Saka Amatörler Evinde yapıldı.

U 16 LİGİ KURALARI ÇEKİLDİ

 

İstanbul U-16 Ligi’nde 2013-2014 sezonu gruplarının kura çekimi Orhan Saka Amatörler Evi’nde yapıldı.

 

Kura çekimi, TFF İstanbul Futbol İl Başkanı Yemen Ekşioğlu’nun başkanlığında, Başkan Vekili Ufuk Tatar, Başkan Yardımcısı Adem Akdeniz, İl Başkanlığı Sorumlu Müdürü Metin Erdeyer ve İl Temsilciği çalışanı Yıldırım Ceyran tarafından çekildi. Kura çekiminde İASKF Yönetim Kurulu Başkanı Ali Düşmez, Genel Sekreter Ali Tanrıyaşükür ve yönetim kurulu üyeleri de yer aldı.

Konuşmasına Orhan Saka'yı anarak başlayan Ekşioğlu tüm amatör camiayı yarınki cenaze törenine davet etti. Sonrasında konuşan Saha Komiserleri Derneği Başkanı Ali Osman Özgül, Orhan Saka'yı anarak başlayan konuşmasını, kura çekiminin takımlar için hayırlı olmasını dileyerek sonlandırdı. İASKF Yönetim Kurulu Başkanı Ali Düşmez de konuşmasında Orhan Saka'nın Türk futboluna yaptığı katkıları anlatıp, yeni başlayan ligin hayırlara vesile olmasını diledi. Yemen Ekşioğlu, Ali Düşmez'in yanlarında olmasının büyük şans olduğunu belirtti ve kura çekimine geçildi.

 

1.Grup

1 – Okyanus Koleji

2 – Esenyurt Acar

3 – Beylikdüzü Kartalgücü 1903

4 – B.Ç.M.Sinan

5 – Başakşehir

6 – Büyükçekmece Bld.

7 – Silivri Kadıköy

8 – Fener Beylikdüzü

 

2.Grup

1 – Gazitepe

2 – Ambarlı Işık

3 – İstanbul Beylikdüzü

4 – Beylikdüzü Gelişim

5 – Merkez Kayaşehir

6 – Silivri Alibey

7 – Esenyurt

8 – Avcılar Yeşilkent

 

3.Grup

1 – Gürpınar

2 – Firuzköy

3 – Fenerköy

4 – Güzelce

5 – Esenkent Gençlik

6 – Kavaklı Köyü

7 – Esenyurt Örnek İ.Y.

8 – Silivri Mimarsinan

 

4.Grup

1 – Kocasinan

2 – Kartaltepe

3 – Bakırköy Gençlik

4 – Y.Güneş

5 – Z.Yıldız

6 – Ç.G.Birliği

7 – K.K.Bekir Mevlana

8 – Bakırköy 1903

 

5.Grup

1 – Erokspor

2 – Beşyüzevler

3 – Arnavutköy Bld.

4 – Muratpaşa

5 – Feriköy

6 – Güngörenspor

7 – Avcılar Bld.

8 – İfa

 

6.Grup

1 – Yeni Ortabayır

2 – İstanbul Sivas

3 – İstanbul Sinop

4 – İstanbul Gümüşhane

5 – Beyoğlu Yeniçarşı

6 – Altınova

7 – Esenler Turgutreis

8 – Hasip Dinçsoy İöo

 

7.Grup

1 – Akşemsettin

2 – Fenergücü

3 – Özgenspor

4 – Çeliktepe

5 – Merkezefendi

6 – Karadeniz

7 – Tozkoparan

 

8.Grup

1 – Bezirganbahçe

2 – Yeşilpınar

3 – Yeşilılgaz

4 – Göktürkspor

5 – Abidei Hürriyet

6 – Mecidiyeköy Tayfun

7 – K.Ç.Yeşilova Esnaf

8 – Bahçelievler Çınar

 

9.Grup

1 – Gazi Mahallesi

2 – Çatalzeytin Zümrüt

3 – Halilrıfatpaşa

4 – A.Parseller

5 – Yeni Özkartal

6 – Bağcılar

7 – Yavuz Selim İöo

8 – Kadırga

 

10.Grup

1 – Talatpaşa

2 – Harmantepe

3 – Ayazağa

4 – Bayrampaşa Teknik

5 – İst.Gençlerbirliği

6 – Yenibosna

7 – Sefaköy

8 – Haznedar

 

11.Grup

1 – Çeliktepe Ümit

2 – Y.S.Selim

3 – Özmurat

4 – Bağcılar Eğitim

5 – Kocamustafapaşa

6 – İst.Bayburt

7 – İstanbul Barışspor

8 – Gedikpaşa

 

12.Grup

1 – Kağıthane Çağlayan

2 – G.O.P.Taşköprü

3 – Kumkapı Sarıçubuk

4 – Haznedar Çetinkaya

5 – Özalibeyköy

6 – İstinye

7 – Üçyüzlü

8 – Batı Trakya

 

13.Grup

1 – Alibeyköyspor

2 – Selvispor

3 – Gürzafer

4 – Yeniköy

5 – Gültepe Özgençlik

6 – Bayrampaşa Demir

7 – Terazidere

8 – Kosova Güçspor

 

14.Grup

1 – Alibeyköy İmar

2 – Sultangazi

3 – Bahçelievler Olimpik

4 – Şirintepe

5 – Küçükçekmece

6 – Kocasinan Site

7 – İstanbul Bafra

8 – Gençosman

 

15.Grup

1 – Fatih Vatan Spor

2 – Reşitpaşa

3 – Öz Y.Selim

4 – Hasköy

5 – Eroğlu

6 – İstanbulspor Kulübü

7 – Tepebağ Kültür

8 – Söğütlüçeşme Birlik

 

16.Grup

1 – Marmara 1907

2 – Sanayi Mahallesi

3 – Levent

4 – Yıldıztabya

5 – Çayırbaşı

6 – Pazariçi Köprülü

7 – Tunaspor

8 – 1907 A.Ç.Çeşme

 

17.Grup

1 – Kağıthane

2 – Sultançiftliği

3 – Okmeydanı Fetih

4 – Merter

5 – Cennet Barbaros

6 – İstanbul Artvin

7 – Sarıyer Maden

8 – İstanbul Demir

 

18.Grup

1 – Seyrantepe Yeşilce

2 – Taksim

3 – Güneştepe

4 – T.Tayfun

5 – Altıntepsi Makel

6 – Atışalanı

7 – Yıldız

8 – Cfs Bağcılar

 

19.Grup

1 – Küçükköy Kültür

2 – Zara Ekinli

3 – İstanbul Esenler Tokat

4 – Güngören Doğuş

5 – Günyamaç

6 – Kuştepe

7 – Küçükköy

8 – Bağcılar İ.Y.Cemspor

 

20.Grup

1 – Rami

2 – Vefaspor

3 – Bahçelievler Gümüşhane

4 – Zeytinburnu

5 – Hür.Gücü

6 – Zeytinburnu Yeşiltepe

7 – İstanbul Bulancak

8 – İkinci Nesil

 

21.Grup

1 – Güneşli

2 – Mahmutbey

3 – Örnektepe

4 – İmes İst.Kastamonu

5 – Şirinevler

6 – Fatih Sultan Mehmet

7 – Altınyıldız

8 – Fişekspor

 

22.Grup

1 – Beştelsiz

2 – Telsiz

3 – Sarıyer F.S.M.

4 – Bolluca

5 – Nurtepe Güneyyıldızı

6 – Seyrantepe Of

7 – İkitelli

8 – Göktürk Sarayspor

 

23.Grup

1 – Bağcılar Asil Kartal

2 – S.Kartal

3 – Kanarya

4 – Aslantepe Gençlik

5 – Damlaspor

6 – Esenler

7 – Bakırköy

8 – Olimpiyat

 

24.Grup

1 – İzzetpaşa

2 – Albayrak

3 – Altınok

4 – İstanbul Trabzon

5 – Hür.Eğitim

6 – Hamidiyespor

7 – Alemdar

8 – Halkalı Taştepe

 

25.Grup

1 – Bahçelievler

2 – Halide Edip Adıvar

3 – Mahmutşevketpaşa

4 – Simurg Spor

5 – Thy

6 – Kağıthane Sadabad

7 – Şehzadebaşı

 

26.Grup

1 – Artukbey İ.Ö

2 – Yeldeğirmeni

3 – Acıbadem Üsküdar

4 – Anadolu Kartalları

5 – Maltepe Belediye

6 – Libade

7 – Pendik Doğan

8 – Ataşehir Doğuş

 

27.Grup

1 – Esenkent

2 – Fk 1864

3 – Sultanbeyli

4 – Bostancı

5 – Fikirtepe Dumlupınar

6 – Çubuklu

7 – Alemdağ

8 – Balkan Yeşilbağlar

 

28.Grup

1 – İçerenköy İ.Y.

2 – Sultanbeyli Bld.

3 – K.Bulvarspor

4 – İstanbul Ataşehir

5 – Selimiye

6 – Kurtköyspor

7 – Sultantepe

8 – Kartal Yuvası

 

29.Grup

1 – Kirazlıtepe

2 – Ferahspor

3 – Yakacık

4 – Haydarpaşa Demir

5 – K.Cevizli G.Gücü

6 – Kavacık

7 – Valide Tayfun

8 – Çengelköy

 

30.Grup

1 – Kartal Çavuşoğlu

2 – Çekmeköy

3 – Özataşehir

4 – Sarıgazi

5 – Asfa Spor

6 – İstanbul Kartal Bld

7 – Ortaçeşme

8 – Paşabahçe

 

31.Grup

1 – Kayışdağı

2 – Sancaktepe

3 – Taşdelen

4 – Beykoz Çavuşbaşı

5 – Beykoz 1908

6 – Dudullu

7 – Gümüşsuyu

8 – Küçükyalı Yelken

 

32.Grup

1 – Kartal Yunusspor

2 – Haydarpaşa E.M.L.

3 – Fetih Kelkit

4 – 1905 Maltepe Gençlik

5 – Karabekirspor

6 – İst.Site

7 – İdealtepespor

8 – Küçükbakkalköy

 

33.Grup

1 – Örnek Gençlik

2 – Dolayoba

3 – Bağlarbaşı

4 – Girne Gençlik

5 – Sapanbağları

6 – Orhanlıspor

7 – Örnekspor

8 – Yenişehir Emek

 

34.Grup

1 – 1453 Fatih Gençlik

2 – Modafen

3 – Ataşehir Çamoluk

4 – Çamlıca

5 – Çakmakspor

6 – Kozyatağı

7 – İstanbul Altınordu

 

35.Grup

1 – Üsküdar İcadiye

2 – Taçspor

3 – Başıbüyükspor

4 – Yamanspor

5 – Kaynarca

6 – Gülsuyu

7 – Cevizli Anadolu

 

36.Grup

1 – A.Üsküdar 1908

2 – Bayrampaşa

3 – Beylerbeyi

4 – Çıksalın

5 – Gaziosmanpaşa

6 – İstanbul Güngören

37.Grup

1 – İstanbulspor A.Ş.

2 – Sarıyer

3 – Silivrispor

4 – Tepecikspor A.Ş.

5 – Tuzlaspor

6 – Ümraniye

Haber ve fotoğraflar: MURAT NAZİK

Bu haber 5747 defa okunmuştur.

Delicious  Facebook  FriendFeed  Twitter  Google  StubmleUpon  Digg  Netvibes  Reddit

U 16 LİGİ

GALATASARAYDAN Y.ESENYURTA KANCA

GALATASARAYDAN Y.ESENYURTA KANCA Galatasaray altyapısından Yeşilesenyurtspor U 16 takımında forma giyen iki oyuncuya yakın markaj.

U 16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI TOPLU SONUÇLAR

U 16 TÜRKİYE ŞAMPİYONASI TOPLU SONUÇLAR Bugün oynanan maçlarda alınan sonuçlar


RSS Kaynağı | Yazar Girişi | Yazarlık Başvurusu

Altyapı: MyDesign Haber Sistemi